Dviratininkų naujienos 2024, Rugsėjis

Remco Evenepoel pratęsiamas su Deceuninck-QuickStep iki 2023 m

Neabejotinai didžiausias talentas plento dviračių sporto srityje pažada savo įsipareigojimą Lefevere komandai dar trejiems metams

Vuelta a Espana 2019: Nairo Quintana 2 etapą laimi vėlyvoje atakoje

Kolumbietis nuleido GC žymeklį, o Nico Roche užima pirmaujančią vietą po įdomių paskutinių 25 km

Marselis Kitelis oficialiai pasitraukė iš profesionalaus dviračių sporto

Vokiečių sprinteris baigė karjerą „prarasdamas bet kokią motyvaciją toliau kankintis ant dviračio“

Vuelta a Espana 2019: Samas Bennettas laimi 3 etapą ir toliau dominuoja Airijoje

Bora-Hansgrohe sprinteris lengvai laimėjo pirmąją vietą, nes Roche išlaiko raudoną marškinėlį

Bradley Wiggins įstoja į socialinio darbuotojo kvalifikaciją

Tour de France herojus įstojo į atvirąjį universitetą, kad atsitrauktų nuo dviračių sporto pasiekimų

Wiggins-Le Col bus uždarytas sezono pabaigoje

Patvirtinta „WorldTour“tiekėjų komanda baigiasi dėl „natūralios išvados“

Team Ineos savininkas Jimas Ratcliffe'as užbaigė Prancūzijos futbolo komandos OGC Nice įsigijimą už 88 mln

Prancūzijos futbolo komanda kartu su britų „WorldTour“dviračių komanda tampa naujausia „Ineos“sporto imperijos dalimi

Naujas žemėlapis, atkartojantis sunkią Harrogate finišo trasą Yorkshire Worlds

Aštuonios komandos pretenduoja į inauguracinį moterų pasaulio turą, Boels Dolmans praleidžia

Dominuojanti Nyderlandų komanda – Pasaulio čempionė Anna van der Breggen – išskirtinė išimtis iš pirmojo moterų pasaulio turo

Tomas Pidcockas Q&A: „Aš vis dar nedalyvauju Pasaulio ture. Aš neskubu ir neturiu ką įrodyti“

U23 pasaulio čempionatų favoritas iki avarijos lenktynėse Prancūzijoje, Tomas Pidcockas pasakoja dviratininkui apie jo pasveikimą ir viltis lenktynėse

Markas Cavendishas grįžta į Londono šešių dienų trasą

Manxmanas trečią kartą karjeroje grįžta į Londoną

Vuelta a Espana 2019: Lopezo geriausias šuo tarp GC favoritų, nes Madrazo laimi 5 etapą iš pertraukos

Breakaway laikykitės pergalės pirmajame lenktynių finiše, nes Lopezas atsiima raudoną iš Roche

Vuelta a Espana 2019: Valverde laimėjo 7 etapą, o Lopezas vėl buvo raudonas

Movistar motociklininkas laimi iš keturių pasirinktos grupės. Lopezas pirmauja bendroje įskaitoje

Pristatyti Cervelo C3 ir C5 – atpalaiduoti ištvermės dviračiai

Cervelo pristato pirmuosius naujus modelius per daugelį metų ir tai yra ištvermingas dviratis. Į komfortą orientuoti C3 ir C5 bus pristatyti 2016 m

Vuelta a Espana 2019: Jesus Herrada laimėjo 6 etapą, Dylanas Teunsas raudonai

Cofidis motociklininkas laimėjo po atotrūkio, o Dylanas Teunsas iškovojo bendrąją vietą

Burgos-BH beveik iššvaistė savo Grand Tour etapo pergalę įvažiavęs į Angel Madrazo

Pasakiška vakarykštė pergalė beveik neįvyko dėl lėkšto vairavimo komandos pagalbinio automobilio dėka. Nuotrauka: Eurosport

Vaito salos dviračių diena, skirta paminėti fantastišką dviračių vietą

Inauguracinis renginys, kuris vyks rugpjūčio 31 d., šeštadienį, siekiant paminėti dviračių sportą šlovingoje Vaito saloje

Brompton pristato nuotykių kupiną naują „Explore“leidimą

Pakankamai mažas, kad įlįstų į traukinį, pakankamai tvirtas, kad galėtų važiuoti takais

Keli aukšto lygio lenktynininkai buvo priversti pasitraukti po avarijos „Vuelta a Espana“lenktynėse

Rigoberto Urán, Nicolas Roche ir Hugh Carthy visi vežami į ligoninę

Italijos čempionas Davide'as Formolo paliko „Vuelta a Espana“

Vakar įvykusi avarija pareikalavo dar vienos aukos, nes „Bora-Hansgrohe“šiandienos etape neprasidės

Airijos atokiuose Viklou kalnuose apiplėšimų banga nusitaikė į vienišus dviratininkus

Dviračiai paimti, o vairuotojai liko įstrigę, kai buvo nuvaryti nuo kelio

Vuelta a Espana 2019: Tadejus Pogacaras laimi sprogstamą 9 etapo aukščiausiojo lygio susitikimą; Quintana – didžiausias dienos nugalėtojas

Tadej Pogacar stipriai laimėjo etapą, bet Nairo Quintana buvo didžiausias dienos nugalėtojas 2019 m. „Vuelta a Espana“9 etape

Movistar išmok dirbti kartu ir pristatyti Valverde ryškiai laimėti etapą

Quintana pasirodė esanti tobula buitinė komanda kartais niūrioje komandoje

Vuelta a Espana 2019: Nikias Arndt laimėjo 8 etapą, kai Lopezas vėl praranda raudoną marškinėlį

Lietaus permirkusi scena tinka atsiskyrėliui, o „Subweb“laimėjo taip reikalingą pergalę

Zwift akademijos nugalėtojas išrinktas Pasaulio plento čempionate

Ella Harris šį rugsėjį atstovaus Naujajai Zelandijai Jorkšyre. Nuotrauka: Canyon-Sram / Thomas Maheux

Neregėtos avarijos, nulėmusios laukinį 9 etapą Vuelta a España trasoje

Roglic ir Lopez nukrito, o Chavesas patyrė mechaninį gedimą, dėl kurio reikėjo kelis kartus pakeisti dviratį. Nuotrauka: Astana

Team Ineos paskelbė Tour of Britain sudėtį

2014 m. nugalėtojas Dylanas van Baarle ir Rusijos talentas Sivakovas vadovauja šešių žmonių komandai

Arkéa-Samsic patvirtina tai, ką jau žinojome, Nairo Quintana pasirašymą

Po aštuonerių metų kolumbietis palieka savo vienintelę „WorldTour“komandą „Movistar“

What3words programa leidžia tiksliai apibūdinti savo vietą bet kurioje pasaulio vietoje

Aš esu deputy.deal.necks. Siųsk pagalbą! Nuotrauka: Patrik Lundin

Olimpietis ir buvęs pasaulio čempionas Pooley laimėjo inauguracines nuotykių lenktynes „Toliau“

Emma Pooley dominuoja pirmajame kelių reljefo tarpvalstybinio Pirėnų ištvermės renginio leidime. Nuotraukos: toliau

Distributorius Saddleback bendradarbiauja su Lotto-Soudal šalmų tiekėju HJC

JK dviračių kompanija dabar gali aprūpinti „WorldTour“lygiu nuo galvos iki kojų

Patvirtintas „Giro d'Italia“nugalėtojo Richardo Carapazo perėjimas į „Team Ineos“

Ekvadorietis pasirašė trejų metų sutartį su britų komanda

Cofidis pratęstas kaip pagrindinis „Vuelta a Espana“rėmėjas iki 2022 m

Finansų įmonė įsipareigojimus pratęsia dar trejiems metams

EF atstovas Lachlanas Mortonas įveikė Kolorado trasą per mažiau nei keturias dienas

Education First Rider paskutinėse alternatyviose lenktynėse įveikė daugiau nei 500 mylių