Žiūrėkite: Warrenas Barguilas laimi, kai Froome'as išgyvena ant Izoard

Bardetas ir AG2R kovoja su Team Sky, bet Froome'as įrodo lygus užduočiai paskutinėje kalnų stadijoje

Svarbiausi momentai – 18 etapas – Tour de France 2017, tourdefrance_en

Kova dėl geltonų marškinėlių 2017 m. „Tour de France“lenktynėse šiandien baigėsi „Col d'Izoard“trasos šlaituose, o „Team Sky“komandos narys Chrisas Froome'as pasirodė su geltonais marškinėliais ant etapo, kurį laimėjo prancūzas Warrenas. Barguil.

Froome'as finišavo kartu su dviem artimiausiais varžovais – Romainu Bardetu iš AG2R ir Cannondale-Drapaco Rigoberto Uranu – siekdamas išsaugoti savo nedidelį pranašumą prieš bendrą porą.

Tačiau tikėtina, kad Froome'as tik padidins savo pranašumą šeštadienio laiko bandyme Marselyje – etape, kurį jis sieks laimėti, kad patvirtintų savo autoritetą lenktynėse.

Barguilas pabrėžė savo paties dominavimą šių metų kalnų karaliaus varžybose, išsilaisvindamas iš geltonųjų marškinėlių grupės Izoard trasoje ir iškovodamas solo pergalę viršūnėje – pirmą kartą 2360 m viršūnėje įvyko turo etapo finišas..

Antrąją vietą tą dieną užėmė Darwinas Atapuma iš JAE Team Emirates, kuris vienintelis išgyveno po didžiulio 54 žmonių išsiskyrimo, kuris didžiąją etapo dalį praleido nuo pagrindinės aikštės.

Bardet AG2R komanda stipriai važiavo priekyje, kad sumažintų atotrūkį, o Bardet padarė viską, kad atitrauktų geltonus marškinėlius, kai tik jie atliko savo darbą, tačiau Froome'as įrodė, kad atlaikė iššūkį ir dabar atrodo visiškai tikras. sekmadienį Paryžiuje laimėjo savo ketvirtąjį Tour de France.