Laiko lenktynių pasaulio čempionas pasirodė per geras, kad likusiems dalyvautų atidarymo Maglia Rosa turnyre Turine

104-as „Giro d'Italia“lenktynės prasidėjo Turine bauginančiai greitu 8,6 km bėgimu palei Po upę, kurį laimėjo prieš etapą favoritas Filippo Ganna.

Antrus metus iš eilės „Ineos Grenadier“užėmė pirmąją lenktynių „Maglia Rosa“vietą per atidarymo dienos laiko bandymą. Šiais metais italas įveikė neįtikėtiną 58,748 km/h vidurkį, įveikdamas trasą per 8,47 laiką, 10 sekundžių greičiau nei antroje vietoje likęs Edoardo Affini iš „Jumbo-Visma“ir 13 sekundžių aplenkęs Tobiasą Fossą, kuris finišavo trečias, taip pat iš „Jumbo-Visma“..

Iš bendrosios įskaitos tikinčiųjų geriausiai pasirodė Deceuninck-QuickStep duetas Joao Almeida ir Remco Evenepoelis, užėmę atitinkamai ketvirtą ir septintą vietą – 9,04 ir 9,06. Kalbant apie likusius dalykus, nebuvo jokių išskirčių, nes visi tie, kurie turėjo tikrų ambicijų, kad „Maglia Rosa“finišuotų tarp 9.20 ir 9.40 ribos, nežymūs pralaimėjimai taip anksti Grand Tour.

Toliau yra 20 geriausių Chriso Auldo vaizdų iš atidarymo etapo. Mėgaukitės!