Tomas Pidcockas ryžtingai iškovojo elito nacionalinį ciklokroso titulą

Pidcockas dominuoja vyrų tituluose, o Brammeier atsiima moteriškus megztinius

Tomas Pidcockas savaitgalį dominavo Didžiosios Britanijos ciklokroso nacionaliniame čempionate ir užsitikrino ne tik iki 23 metų amžiaus titulą, bet ir mergaitišką elito marškinėlius. Moterų įskaitoje Nikki Brammier (Mudiiita) šį sekmadienį įrodė savo ketvirtąjį senjorų nacionalinį titulą Kento Cyclopark.

Pidcockas, lenktyniaujantis savo titulu tituluojamoje TP Racing, vyrų lenktynėse pasirodė išskirtinė klasė, pirmavo nuo antrojo rato ir galiausiai laimėjo solo, visa minute aplenkdamas antrąjį Beną Turnerį (Corendon Circus)..

Trečią vietą užėmė Thomas Mein („Tarteletto-Isorex“), nes Ianas Fieldas pirmą kartą nuo 2011 m. nepateko į prizininkų pakylos vietą.

Toks Pidcocko tempas buvo visą lenktynių valandą, tik 12 lenktynininkų sugebėjo finišuoti. Toli aplenkdamas savo konkurentus, Pidcockas peržengė supermeno pozicijų ribą, prieš pasakydamas „British Cycling“, kad dabar yra visiškai susitelkęs į iki 23 metų amžiaus pasaulio čempiono titulą.

„Nacionaliniai čempionatai visada yra vienas iš mano sezono tikslų, ir malonu žinoti, kad kitą sezoną visose lenktynėse vilkėsiu elitinius marškinėlius“, – sakė Pidcockas.

'Pasaulio čempionatas (vasario 2–3 d.) ir du pasaulio čempionatai per ateinančius du savaitgalius dabar yra pagrindiniai tikslai.'

Tą dieną vykusiose moterų varžybose vyko dviejų žirgų lenktynės tarp galutinio nugalėtojo Brammeier ir jaunesnės nei 23 metų Annos Kay, kol pastaroji priešpaskutiniame rate patyrė mechaninį smūgį, o tai leido Brammeier nugalėti. Kay sugebėjo išsilaikyti antroje vietoje ir užsitikrinti iki 23 metų amžiaus titulą aplenkdama elito čempionę Helen Wyman.

'Esu tokia laiminga – labai to norėjau. Praėjusiais metais po tikrai gerų lenktynių pralaimėjau Heleną, o šiandien buvo tikrai sunki kova su Anna“, – „British Cycling“pasakojo Brammeier.

'Puolavau, kai ji gavo mechaninį įtaisą, todėl jai tai buvo nešvankybė, bet šiandien ji buvo tokia stipri – smagu matyti, kaip atrodo ateitis.'

Anksčiau tą pačią dieną pasaulio čempionas Benas Tulettas iškovojo įspūdingą pergalę jaunių vyrų varžybose prieš jaunių Paryžiaus Rubė nugalėtoją Lewisą Askey, o Harriet Harnden apgynė jaunių moterų titulą.

Šeštadienį moterų iki 16 metų titulą iškovojo pažįstamas vardas, o Paryžiaus Rubė nugalėtojo Magnuso dukra Zoe Backstedt laimėjo.