La Course 2019: Marianne Vos sprogstamame finale įrodė, kad yra lyderė

Turinys:

Olandų motociklininkas vėluoja sudaužydamas Amandos Spratt širdį ir iškovojo antrąją pergalę La Course

Olandų motociklininkė Marianne Vos (CCC-Liv) paskutinėje Rue Molet gatvėje praskriejo pro pavienę atskilusią Amandą Spratt (Mitchelton-Scott) ir tapo du kartus La Course nugalėtoja.

2014 m. čempionė patogiai įveikė Leah Kirchmann („Team Sunweb“) ir Cecilie Uttrup Ludwig („Bigla-Pro Cycling“) ir užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietą po to, kai Spratt solo sunkiai atkrito likus mažiau nei 1 km.

Finiše Vos kalbėjo apie savo džiaugsmą ir pasakė: „Aš tikrai norėjau pasirodyti gerai. Man tai daug reiškia. Po 5 metų vėl laimėti kitoje trasoje, tai tikrai malonu.'

Šių metų „Le Tour de France“lenktynėse „La Course“lenktynininkai įveikė 121 km trasos lenktynes aplink Pau, Pietvakarių Prancūzijoje, likus vos kelioms valandoms iki vyrų individualaus laiko bandymo toje pačioje trasoje.

Nuo pat savo veiklos pradžios 2014 m., po paprastų moterų kampanijos, skirtos Tour de France, La Course greitai įsitvirtino kaip viena iš svarbiausių lenktynių moterų pasaulio turo kalendoriuje, o renginys buvo įvairus. formatai nuo tada.

Šiais metais banguota trasa patiko permušėjams, nes didžiausi moterų dviračių sporto vardai įveikė 5 ratus 27 km trasoje, kurią apėmė Côte des Gelos (1,1 km, 7,8 %) ir Côte d'Esquillot (1 km). 7,2 proc. pakyla.

Prasidėjus lenktynėms, 11 lenktynininkų atsidūrė atitrūkę ir nusistovėjo persvara iki peletono, nei svyravo apie 1 minutę 15.

Trumpam atotrūkiui sumažėjus, lenktynėse pirmaujantys motociklininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki beveik 2 minučių, kai pasiekė pusiaukelę.

Mitchelton-Scott ir Movistar atakos padalijo peletoną ir sumažino atotrūkį iki atsiskyrusio žaidėjo, o karaliaujantis čempionas Annemiekas van Vleutenas (Mitchelton-Scott) padėjo nustatyti aukštą tempą, kuris juos privertė.

Pagauta pradinė atskilusi grupė, penki nauji motociklininkai išvažiavo priekyje, bet negalėjo nieko prispausti, nes Boels-Dolmans užtikrino, kad beveik visi būtų suburti paskutiniam trasos ratui.

Tik Amanda Spratt (Mitchelton-Scott) liko nuo šios penkių pertraukos, kurią galiausiai atmušė didelė persekiojimų grupė paskutiniu smūgiu prieš liniją, išlaikiusi beveik 30 sekundžių pranašumą, likus vos 8 km..

Nepaisant to, kad šiandien pažodžiui dalijamės keliu su vyrų lenktynėmis, elito moterų kalendoriuje neva reikšmingas įvykis buvo labai prastas – dar kartą pabrėžiama, kad sportui dar reikia nuveikti ilgą kelią iki lygybės..