Tomas Pidcockas laimėjo Baby Giro d'Italia titulą po dominuojančio pasirodymo

Turinys:

Jorkšyras tapo pirmuoju Didžiosios Britanijos motociklininku, iškovojusiu bendrą pergalę prestižinėse iki 23 metų amžiaus lenktynėse

Tomas Pidcockas yra 2020 m. „Baby Giro d'Italia“čempionas po dominuojančio pasirodymo paskutines dvi dienas aukštuose kalnuose.

21 metų vaikinas užsitikrino bendrą pergalę prestižinėse iki 23 metų etapo lenktynėse po nuoseklių pergalių 7 ir 8 etapuose. Tai užbaigė įspūdingą lenktynių savaitę, per kurią Pidcockas taip pat laimėjo etapą 4.

Jorkšyro gyventojas pirmą kartą pirmavo lenktynėse su šia pergale – nuo Bonferraro di Sorga iki Bolca. Pidcockas 22 sekundėmis aplenkė artimiausią varžovą Keviną Colleoni po to, kai paskutiniame įkopime vienas įveikė, lenktynėse atsiliko 58 sekundėmis.

Pidcockas padidino savo lenktynių pranašumą iki 1:28 7 etapo viršūnės finiše, vėl įveikęs Colleoni, šį kartą 26 sekundėmis.

Einant į paskutinę lenktynių dieną, 107 km etapą aplink Apriką, kuriame buvo įkopimas į Mortirolo, Pidcockui tereikėjo apginti lyderio marškinėlius.

Tačiau dėl sunkaus tempo lenktynių priekyje nusileido vos septyniems lenktynininkams, o likus 70 km. Galų gale Pidcockas ir Colleoni pabėgo iš sumažintos grupės, nors italui sunkiai sekėsi.

Per paskutinius 30 km Pidcockas sugavo Henri Vandenabeele iš Lotto Soudal U23 komandos, pora kartu važiavo iki finišo linijos, o Pidcockas sprinto finiše įveikė belgą.

Pidcockas kalbėjosi su ITV4 iš karto po to, kai finišo tiesiojoje baigė bendrą titulą, juokaudamas, kad prieš interviu iš Nedo Boultingo ir Davido Millaro jis net nekalbėjo su savo šeima.

Trinty Racing motociklininko bendroji pergalė Baby Giro d'Italia lenktynėse tvirtai prisijungia prie triumfo 2019 m. Paryžiaus-Roubaix Espoirs lenktynėse, kaip iki šiol didžiausią pergalę kelyje.

Pastaraisiais metais „Giro d'Italia“U23 lenktynėse buvo įspūdingas nugalėtojų skaičius, įskaitant Aleksandrą Vlasovą, Pavelą Sivakovą ir Carlosą Betancurą.

Pidcockas ir toliau skirs savo dėmesį lenktynėms plente, ciklokrosui ir kalnų dviračiams. Šių metų vasarį 21-erių vaikinas ciklokroso elito pasaulio čempionate užėmė antrąją vietą už Mathieu van der Poelio.