Lježas-Bastonė-Lježas sugrįš į istorinius namus miesto centre

ASO praneša, kad lenktynių finišas nuo 2019 m. grįš į istorinį finišą

Po 27 metų pertraukos Lježas-Bastonė-Lježas finišas paliks dabartinį Anso finišą ir 2019 m. grįš į savo tikruosius namus Lježą.

Labai lauktas pranešimas buvo paskelbtas šiandien per Lježas-Bastonė-Lježas Twitter puslapį, kuriame lenktynės patvirtino savo žingsnį, taip pat moterų Lježo ir Fleche Wallonne garantiją iki 2024 m.

Sutartis su Ans pasibaigė praėjusį savaitgalį ir dabar patvirtinta, kad ASO ir Lježo miesto tarybos narių derybos buvo sėkmingos, kad lenktynės būtų sugrąžintos į teisėtą finišą.

Daugelis švęs sprendimą perkelti lenktynių finišą atgal į Lježą, o dabartinis finišas bus kritikuojamas dėl nuspėjamumo. Â

Atrodo, kad tolimų atakų iš Col de la Redoute dienos dingo, nes daugelis dabar laukia iki paskutinio įkopimo į Cote de Saint-Nicolas, kad galėtų pradėti laimėti atakas, kaip įprato Alejandro Valverde („Movistar“). puikus efektas kelis kartus. Â

Šie metai buvo išimtis – nugalėtojas Bobas Jungelsas pabėgo nuo Roche-aux-Faucons kopimo ir liko daugiau nei 20 km.

Paskutinį kartą „La Doyenne“finišavo gimtajame Lježe, lenktynes laimėjo vienas sėkmingiausių lenktynių sūnų Moreno Argentin.

Italas aplenkė Claude'o Criquieliono, Rolfo Sorenseno ir Miguelio Induraino trijulę ir iškovojo ketvirtąją ir paskutinę pergalę lenktynėse.

Perkeldami finišo liniją į Lježą, organizatoriai ASO tikisi surengti įdomesnes lenktynes su atakomis toliau nuo linijos, o ne įtemptą kovą už 260 km prieš trasos lenktynes iki paskutinio kopimo į Ansą.