Rohanas Dennisas iškovojo „hat-trick“australų sėkmę važiavimo laiku

Turinys:

Trečią kartą iš eilės Dennisui iškovojo dominuojantį pasirodymą, Garfoot išlaiko moterų titulą

Rohanas Dennisas („BMC Racing“) Australijos nacionalinio čempionato laiko važiavimo metu iškovojo hat-trick'ą, o jo pasirodymas buvo dominuojantis – jis finišavo 1 minute 8 sekundėmis prieš savo varžovus.

Laiko lenktynių specialistas sugebėjo laimėti, nuo antrosios vietos esančio Luke'o Durbridge'o (Mitchelton-Scott) atitrūkęs daugiau nei minute, o komandos draugui Richie'ui Porte'ui, kuris užlipo ant prizininkų pakylos, skyrė 1 minutę 44 sekundes.

Dennisas įvedė neįtikėtiną 47,9 km/h greitį per 40,9 km į priekį ir atgal Balarate, finišuodamas neprilygstamu laiku – 51:14.

Pietų australas, be jokios abejonės, bus patenkintas savo forma, dalyvaudamas šio savaitgalio plento lenktynėse, o vėliau ir pirmąsias metų WorldTour lenktynes, Tour Down Under, lenktynes, kurias Dennisas jau laimėjo 2015 m.

Kalbėdamas finišo tiesiojoje, 27-erių futbolininkas per savo šventę buvo neįvertintas, nors ir didžiavosi, kad atlaikė sunkią konkurenciją ir iškovojo trečius marškinėlius.

'Aš buvau Europoje daug ilgiau ir man pagrindinis rūpestis buvo karštis ir tai, kaip šiandien ištversiu. Taigi, džiaugiuosi, kad su tuo susitvarkiau gana gerai ir grįžau namo su pergale“, – sakė jis.

'Atvykti čia, laimėti ir visus likusius metus vilkėti marškinėlius yra garbė. Sunku laimėti, kaip matote su tokiais vaikinais kaip Richie Porte, Luke'as Durbridge'as (Mitchelton-Scott) ir Milesas Scotsonas, kuris kasmet tobulėja ir tobulėja.'

Nepaisant to, kad Richie Porte buvo buvęs čempionas, jis be jokios abejonės džiaugsis bronzos medaliu. Po siaubingos avarijos praėjusių metų „Tour de France“lenktynėse Tasmanijos gyventojas važiavo ribotai, nes tai yra jo pirmasis laikas po tų nelemtų lenktynių.

Porte papasakojo apie savo palengvėjimą, kad pagaliau vėl galės lenktyniauti visu nuolydžiu, prieš laukdamas lenktynių plente su naujais komandos draugais.

'Praėjo daug laiko, kai tikrai sunkiai lenktyniauju, o šiandien buvo tokia sunki diena. Geriausiais laikais tai sunkus kursas, tačiau esant tokiam karščiui, tai buvo geras rezultatas. Podiumas buvo didelis tikslas ir man tai buvo geras rezultatas“, – sakė Porte.

'Laiko testas mums [BMC Racing] buvo geras formos demonstravimas, sekmadienį vyksiantiems į plento lenktynes, ir aš nekantrauju lenktyniauti su Simonu Gerransu, o ne prieš jį.'

Moterų rungtyje Katrin Garfoot lygiavosi su Dennisu, kuris iškovojo trečią pergalę laiko bandymo metu iš eilės.

36-erių metų žaidėjas įveikė aikštę 2 minutėmis 29 sekundėmis aplenkdamas artimiausią varžovę Lucy Kennedy. Dviguba 2017 m. pasaulio čempionato medalio laimėtoja šį savaitgalį sieks išsaugoti savo titulą keliuose ir tai būtų istorinis dvigubas dublis.