Simonas Yatesas išlaiko „Maglia Rosa“, kai Rohanas Dennisas laimėjo TT 16 „Giro“etape

Fantastiškos Simono Yateso pastangos padėjo jam atremti didžiulį „Giro“iššūkį, nes Dennisas iškovojo stiprią bendrą pergalę

Rohanas Dennisas iš BMC Racing iškovojo įspūdingą pergalę 34,5 km individualiame laiko važiavime Roverto 16-ajame „Giro d'Italia“etape, įveikdamas 40,00 laiką ir 51,3 km/h vidutinį greitį. nes Maglia Rosa atsidūrė už jo, kur britų lenktynių lyderis Simonas Yatesas išlaikė savo bendrą lyderį.

Yatesas į laiko kontrolę įstojo turėdamas 2 minučių 11 sekundžių pranašumą prieš Tomą Dumouliną, kuris bendroje įskaitoje užėmė 2 vietą. Virtuali matematika veikė visa jėga, nes komentatoriai bandė išsiaiškinti, ar jis pasiliks savo Maglia Rosa.

Stebėtinai stiprus Simono Yateso pasirodymas 41,37, o tai reiškė, kad nepaisant labai stipraus Dumoulino pasirodymo podiumu, Yatesas išlaikė savo lyderio poziciją. Nors skirtumas tarp Yateso ir Dumoulino labai sumažėjo iki 1 minutės 18 sekundžių.

Dumoulinas užėmė 3 vietą bendroje įskaitoje, 22 sekundėmis nuo Rohano Denniso ir 13 sekundžių aplenkdamas Chrisą Froome'ą, kuris pakilo į 4 vietą GC turnyrinėje lentelėje, bet nesugebėjo sumažinti bendros Simono Yateso persvaros.

Kaip klostėsi laiko bandymas

Tony Martinas įveikė labai įspūdingą ankstyvą laiką – 40 minučių 13 sekundžių, ty vidutiniškai 51,2 km/h per ilgai lauktą 34,5 km laiko bandymą 16-ajame „Giro d'Italia“etape nuo Trento iki Roverto.

Atrodė, kad laikas išliks tos dienos reitingo viršūnėje, tačiau likus daugiau nei valandai iki finišo, buvo visos sąlygos pakeisti sąlygas, taip pat aukštumų aistras. Stakes Bendrosios klasifikacijos varžovai aikštės gale.

Nuostabų rezultatą pateikė Fabio Aru, kuris, nepaisant istoriškai menkos laiko lenktynių formos, finišo metu užėmė trečią vietą su 40,37, o vidutinis greitis 51 km / h ir tik 23 sekundėmis mažiau nei 5 laiko TT pasaulio čempionas Tony Martin.

Froome'as pirmą kartą pasidalijo 12 km nuo Martino 24 sekundėmis ir iš anksto parodė, kad šiandien nėra jo diena laimėti etapą.

Dennisas netrukus nustatė 40.00 susitraukimo laiką, kuris būtų per greitas, kad jį atitiktų GC varžovai. Po to buvo lenktynės su laiku dėl maglia rosa.

12,7 km laiko patikrinimo metu Dumoulinas užregistravo laiką, lygų Martinui, bet 17 sekundžių atsiliko nuo Rohano Denniso, o tai rodo, kad tą dieną jis bus ant prizininkų pakylos ir kad tai buvo jo didelė galimybė laimėti bendrą Giro lenktynes.

Tačiau Yatesas visus nustebino per pirmąjį skilimą, atleisdamas Dennisą tik 38 sekundę, o Dumouliną – tik 21 sekundę, išlikdamas virtualioje lyderio marškinėlėje, jei norėtų išlaikyti savo tempą.

Thibault Pinault, deja, per trasą prarado daug laiko ir antrą kartą pralaimėjo Dennisui daugiau nei 2 minutes. Galų gale jis finišavo 3 minutėmis 19 sekundžių nuo nugalėtojo, o dėl to jis liko už bendrosios įskaitos prizininkų pakylos.

Froome'as įveikė 40,35 laiką su 50,5 km/h vidurkiu, o tai rodo tobulą neigiamą skilimą per paskutinę lenktynių pusę ir išlaikė jį gerai pasiekiamoje vietoje nuo bendro podiumo.

Prieš laikrodį

Dumoulinas įveikė antrąjį tarpinio laiko patikrinimą, įveikdamas 29,56 ir vidutiniškai 51,3 km/val.

Yatesas prarado nemažai laiko viename iš techniškesnių trasos posūkių, kur jam reikėjo smarkiai stabdyti, kad išvengtų kritimo. Antrą laiko patikrą jis įveikė 30.44 val., 1.07 atsilikdamas nuo Rohano Denniso laiko, bet vis tiek pasiekiamas Maglia Rosa.

Dumoulinas užėmė 3 vietą bendroje įskaitoje, 22 sekundėmis nuo Rohano Denniso, kurio vidutinis greitis buvo 51,3 km/h, o Yatesas turėjo vytis jį finiše dėl rožinio marškinėlio.

Simonas Yatesas fantastiškai ir emocingai įveikė finišą, nustebindamas daugelį komentatorių įveikdamas 41,37 laiką, kuris yra tarp stipresnių lenktynių laiko lenktynininkų ir išlaikė savo pirmavimą bendroje lenktynėje 1 minute ir 18 sekundžių.

Apie naujas ribas viršuje jis pasakė: „Deja, gerbėjų deja, po lenktynių važiuosiu daug labiau gynybiškai“. Likus dviem dideliems kalnų etapams, jo pergalė nėra tikra, bet greičiausiai jis išliks favoritu į viršų bendrojoje įskaitoje Romoje.