Julianas Alaphilippe laimėjo 2019 m. „Velo d'Or“

Juliano Alaphilippe'o stiprus klasikos sezonas ir jo neįtikėtinas važiavimas Tour de France padarė tai savaime suprantama išvada

Julianas Alaphilippe (Deceuninck-QuickStep) savaitgalį buvo pripažintas metų motociklininku, nes laimėjo prestižinį „Velo d'Or“. Prancūzas turėjo išskirtinius metus, kai savo formą iš stipraus klasikos sezono perkėlė į Tour de France. Jis yra pirmasis prancūzas, laimėjęs apdovanojimą nuo Laurent'o Jalabert'o 1995 m..

Alaphilippe'as užkariavo prancūzų ir platesnės publikos širdis savo namų Grand Tour metu, nes laimėjo du etapus, praleido 14 dienų geltonai ir drąsiai išsilaikė paskutinėje vietoje ir užėmė 5 vietą GC. Tai įvyko po jo pirmojo paminklo pergalės Milane-San Remo kovo mėnesį.

Alaphilippe antrus metus iš eilės laimėjo geriausio Prancūzijos motociklininko apdovanojimą, šį kartą įveikdamas Thibaut Pinot (Groupama-FDJ) į antrąją vietą. Pinot taip pat pasiekė tam tikrą sėkmę „Tour“turnyre – laimėjo 14 etapą Tourmalet viršūnėje, prieš pat Alaphilippe.

Pinot turas baigėsi anksti, kai dėl traumos jis verkdamas privertė jį pasitraukti tuo metu, kai jis pasirodė esantis geresnės formos už Team Ineos porą, kurią sudaro galutinis nugalėtojas Egan Bernal ir titulą ginantis Geraintas Thomas.

Jei Pinot ir Alaphilippe važiuos taip gerai, kaip šiemet, bet kitą kartą išvengsite traumų ir nuovargio, teisėjams bus daug sunkiau juos atskirti dėl apdovanojimo.