Education First Lachlanas Mortonas „Three Peaks Cyclocross“lenktynėse finišavo ketvirtas

WorldTour profesionalas per keturias minutes įveikė Three Peaks ir 12 kartų nugalėtoją Robą Jebbą

WorldTour profesionalas Lachlanas Mortonas savaitgalį Jorkšyre vykusiose Three Peaks Cyclocross lenktynėse finišavo ketvirtas. 27-erių futbolininkas išriedėjo per finišo liniją Helwitho tiltu, esančiu į šiaurę nuo Settle, užėmęs ketvirtą vietą, keturiomis minutėmis atsilikdamas nuo nugalėtojo ir „Three Peaks“ciklokroso legendos Robo Jebbo.

Jebbas iškovojo 12-ąją „Three Peaks“pergalę savo karjeroje ir pirmą kartą nuo 2014 m. titulą. Tai taip pat užtikrino jam pergalę vyrų veteranų, vyresnių nei 40 metų, kategorijoje. Jis 30 sekundžių skirtumu įveikė kitą „Three Peaks“legendą Nicką Craigą, kad „Scott-UK“motociklininkas nelaimėtų ketvirtojo titulo.

Antrąją dieną Craigas taip pat užėmė pirmą vietą vyrų veteranų, vyresnių nei 50 metų kategorijoje.

Jebbo ir Craigo rezultatai įrodė, kad vietos žinios ir tvirta patirtis buvo naudingesni nei WorldTour vatai sudėtingoje Trijų viršūnių vietovėje.

Kasmetinės ciklokroso lenktynės, Trys viršūnės įveikia tris Jorkšyro Daleso kalvas per 61 km lenktynių.

Lenktynės užkopė į Whernside viršukalnę prieš įveikdamos Ingleborough ir tada Pen-Y-Ghent prieš paskutinį važiavimą namo prie Helwith Bridge.

Kelyje trasa yra padalinta į 28 km kelio, 33 km neasf altuotos dangos ir paskutinius 8 km „nevažiuojamo“reljefo, priklausomai nuo dviračio valdymo galimybių, kurie verčia varžovus bėgti su savo dviračiais.

The Education First motociklininkas lenktyniavo bekelės varžybose JK kaip savo komandos „Alternatyvaus kalendoriaus“dalį – iniciatyvą, skirtą profesionaliems plento motociklininkams dalyvauti įvairiose lenktynėse, kurios neįeina į įprastą kalendorių.

Iki šiol Mortonas varžėsi Dirty Kanza, GBDuro ir Colorado Trail lenktynėse.