Marselis Kitelis laimėjo 2017 m. „Tour de France“2 etapą; Markas Cavendishas finišavo ketvirtas

Turinys:

Marselis Kittelis buvo geriausias iš sprinterių, nes laimėjo 2017 m. „Tour de France“2 etapą

Marselis Kittelis („Quick-Step Floors“) laimėjo 2017 m. „Tour de France“2 etapą greitu, chaotišku sprinto į Lježą po 202 km. Kurį laiką atrodė, kad atsiskyrėlis gali išgyventi iki galo, tačiau sprinto komandos susiformavo ir išvedė savo greitus vyrus į priekį.

Mark Cavendish (Dimension Data) startavo vėlai ir pradėjo judėti aplink Kittelą, bet išblėso ir galiausiai užėmė ketvirtą vietą. Tai gerai žada po ligos grįžtančiam motociklininkui ir jis turėtų turėti galimybę per ateinančias savaites iškovoti 30 „Tour de France“etapų pergalių.

Dienos nugalėtojas buvo tiesiog per stiprus visiems savo varžovams ir kirto liniją iškėlęs abi rankas. Jo sprintas prasidėjo vėliau nei dauguma, ir atrodė, kad laimėjimą gali laimėti Sonny Colbrelli (Bahrein-Merida), Peteris Sagan (Bora-Hansgrohe) arba Andre Greipel (Lotto-Soudal).

Galų gale atrodo, kad Saganas nuvažiavo per anksti, nes jį aplenkė dauguma garsių sprinterių ir jis kirto 10-ą ribą.

Top 10 buvo „Kas yra kas“iš „Tour“sprinterių, tačiau niekas negalėjo sutrukdyti Kitteliui. Laimėjęs Kittelį per savo karjerą 10 turo etapų, ir ši pergalė leidžia jam pridėti dar kelis, kol lenktynės baigsis po trijų savaičių.

Laimėjimo laiko premija reiškia, kad Kittelis dabar yra trečias bendroje įskaitoje, o dar pora sprinto pergalių per pirmąją savaitę, prieš prarandant minutes pakilimo metu, Kittel gali būti apsirengusi geltona spalva.

Lietaus permirkęs 2017 m. „Tour de France“lenktynių etapas išdžiūsta iki sprinto

2017 m. „Tour de France“2 etapo orai išgarsino savo pasirodymą 2017 m. „Tour de France“lenktynėse, kai po peletono siautėjo smarkus lietus, kai jis iškeliavo iš Vokietijos į Belgiją.

Kadangi tai yra profesionalios dviračių lenktynės, atsiskyrėlis pakilo keliu ir ten pakibo. Dalyvavo Thomas Boudat („Direct Energie“), Tayloras Phinney („Cannondale-Drapac“), Yoann Offredo („Wanty-Groupe Gobert“), Laurent'as Pichonas („Fortuneo“).

Keturi motociklininkai padidino savo pranašumą iki 3:30 prieš kreiserinį peletoną, tačiau šis pranašumas greitai sumažėjo iki mažiau nei 2 minutės, o iki finišo linijos liko daugiau nei 100 km.

Pabėgę asmenys sėdėjo tol, kol pelotonas nurimo, o tada atnaujintas įprastas kabės aptarnavimas.

Kai taškų buvo galima gauti tik iki penktos dienos tarpiniame etape, besivejantys lenktynininkai siekė tik vieną tašką. Aleksandras Kristoffas (Katusha-Alpecin) įveikė savo varžovus, kurių dauguma atsisėdo gerokai prieš rikiuotę, tačiau saugūs pinigai vis tiek rodo, kad Sagan laimėjo žalią marškinėlį.

Phinney, važiuojantis savo pirmąja Tour de France, surinko daugiausiai taškų Kalnų karaliaus varžybose ir 3 etape pradės vilkėdamas taškuotą marškinėlį.

Didžiulė avarija lietaus permirkusiame kampe, likus maždaug 30 km, nugalėjo Chrisą Froome'ą („Team Sky“) ir Romainą Bardet (AG2R „La Mondiale“), kuriuos abu netrukus turėjo komandos draugų, kurie padėjo persekioti. į greitai judantį peletoną.

Kiti dalyvaujantys motociklininkai buvo Oliveris Naesenas („AG2R La Mondiale“) ir keletas Richie Porte'o BMC Racing pagalbinių lenktynininkų.

Avarija už nugaros šiek tiek atitolino atitrūkimą, o pranašumas svyravo maždaug 50 sekundžių.

Froome'as ir Bardet vėl susisiekė 25 km nuo finišo linijos ir grįžo link priekio ir, tariamai, saugumo.

Team Sky lyderis buvo priverstas pakeisti dviratį už kelių kilometrų, o paskui jį atgabeno pagrindiniai vairuotojai Michal Kwiatkowski ir Christian Knees.

Froome'as atkakliai važiavo, kol jis ir jo komandos draugai braukė per automobilius.

Kad Phinney gautų KOM taškų, kurių jam reikėjo už taškuotą marškinėlį, buvo sunkus sprintas nedideliu pakilimu, likus 20 km iki galo, bet jis sugebėjo apvažiuoti Pichoną paskutinę akimirką.

Amerikietis išnaudojo pagreitį per klasifikuoto įkopimo viršūnę, kad pabandytų stumti vienas ir pažiūrėtų, kiek laiko gali atlaikyti sprinto komandos vadovaujamą pelotoną.

Prie jo prisijungė Offredo ir likus 16,8 km pora išlaikė 46 sekundžių pranašumą.

Pichonas buvo pirmasis atskilęs motociklininkas, kuris buvo sugautas ir pravažiavęs peletonu. Jo dieną jis buvo įveiktas maždaug 15 km nuo etapo pabaigos. Netrukus po to Boudat taip pat atsidūrė pagrindinėje grupėje.

Adamas Hansenas (Lotto-Soudal) įsiveržė į pelotono priekį, tikėdamasis įgyti pirmaujančios poros pranašumą. Likus 4,5 km, duetas vis dar išlaikė 31 sekundės pranašumą.

Pagrindiniai sprinto traukiniai pradėjo formuotis ant būrio nosies, tačiau atotrūkis išliko atkakliai pastovus, o mintys dar stipriau sukosi apie tai, ar atsiskyrimas gali tapti pasitraukimu.

Kai tik pradėjome tikėti pasaka apie pergalę „Tour de France“sprinto etape, pelotonas susitvarkė ir laiko skirtumas sumažėjo.

Iš tunelio ir likus 1,2 km iki galo drąsioji pora buvo užtvindyta, tačiau dabar sparčiai judantis peletonas.

Tour de France 2017: 2 etapas Diseldorfas–Lježas (202 km) rezultatas