Tour de France 2018 3 etapas: BMC laimi TT komandą, kad Van Avermaetas būtų geltonas

BMC laikas pasirodė nepralenkiamas, nes Saganas pripažįsta lenktynių lyderį, o Team Sky antras

BMC Racing laimėjo 2018 m. „Tour de France“3 etapą – 35,5 km komandinį laiko bandymą, kuris prasideda ir finišavo Cholet mieste.

BMC laimėjimo laikas 38'46 colių buvo keturiomis sekundėmis geresnis nei Team Sky, septyniomis sekundėmis viršijo Quick-Step Floors ir devynias Mitchelton-Scott. Tai pakartojo komandos sėkmę 2015 m., kai paskutinį kartą Tour buvo komandinis laiko bandymas.

Peterio Sagano „Bora-Hansgrohe“komanda niekada neatrodė taip, kad Saganą išlaikytų geltonai, o slovaką galiausiai paliko jo komandos draugai, kad apribotų pralaimėjimus GC viltimi Rafalui Majkai.

Lenktynių lyderis dabar perėjo į BMC atstovą Gregą Van Avermaetą, geriausiai užėmusį lenktynininką iš keturių, kurie kartu kirto liniją.

Nairo Quintana („Movistar“) pralaimėjo beveik minutę savo pagrindiniams varžovams, o Vincenzo Nibali, Romain Bardet ir Ilnur Zakarin taip pat prarado pakankamai laiko.

Kaip tai atsiskleidė

Komandos laiko bandymas galbūt ir nebuvo pagrindinė turo savaitės pradžia, bet po didelio oktaninio skaičiaus atidarymo savaitgalį tai buvo puiki galimybė GC varžovams laimėti šiek tiek laiko. – arba susigrąžinti prarastą laiką – prieš savo varžovus.

Iš tiesų, tereikėjo pažvelgti į suplanuotus pradžios laikus, kad pamatytumėte, kam iš favoritų reikia atgauti laiko.

Pirmiausia ant rampos išlipo Mitchelton-Scott komanda, kurią sudaro Adam Yates, tada atėjo Froome'o Team Sky, po to Quintana Movistar, tada Richie Porte'o BMC – tai atspindys laiko, kurį prarado GC vejasi kvartetas atidarymo etape..

Maršrutas neabejotinai suteikė daug galimybių iš esmės pakeisti bendrą čiupimo tvarką.35,5 km ilgio, pradedant ir baigiant Cholet, maršrutas buvo banguotas, o ne kalvotas, bet vis tiek buvo tikras kojų išbandymas, ypač po baisaus atidarymo savaitgalio.

Mitchelton-Scott nustatė 38'55 colių laiką, į kurį kiti turėjo nusitaikyti, o Team Sky tinkamai nusitaikė.

Iš pradžių neatrodė, kad planuotumėte, tačiau pirmą kartą patikrinus 13 km, Sky kirto kelias sekundes žemyn.

Antrojo patikrinimo metu 26,5 km aukštyje jie panaikino deficitą ir iki finišo linijos pakilo beveik 5 sekundėmis.

Movistar niekada nebuvo mėgstamiausia TTT, todėl buvo sunku įvertinti, kaip jie džiaugiasi, kad peržengė liniją 50 sekundžių lėčiau.

Greičiausias laikas

Tada atėjo BMC, kuri neabejotinai buvo viena iš komandų, trokštančių pergalės. Jie atrodė stiprūs, o už pastangas buvo apdovanoti greičiausiu laiku – 38'46 colių greitis atėmė keturias brangias sekundes iš „Sky“, o vidutinis važiavimo greitis buvo 54,9 km/h.

Taigi anksti startuojantys GC lenktynininkai sekundės pralaimėjo ir pralošė, tačiau dideli klausimai liko: ar BMC laikas vis tiek bus greičiausias pabaigoje, o kas bus geltonas ant podiumo?

Saganas būtų mielai to laikęsis, bet geltoni marškinėliai nėra jo prioritetas turo metu, o 59 geriausius motociklininkus skyrė tik 16 sekundžių, todėl reikėjo kažko ypatingo. Bora-Hansgrohe, kad jis liktų viršuje.

Tuo tarpu „Team Sunweb“išlaikė Tomą Dumouliną bendrosios įskaitos verslo gale, o jo važiavimas buvo 38’58“, BMC nusileido vos 11 sekundžių.

Tačiau Bardetas bus mažiau laimingas, matydamas, kad jo AG2R komanda pralaimėjo daugiau nei minutę, o Bahreinas-Merida sunkiai startavo, o galiausiai tai, kad Nibalis prarado tiek pat laiko, buvo tinkamas pratimas. žalos apribojimas.

Quick-Step Floors, antra paskutinė startavusi komanda, išliko rimta grėsmė, galinti paneigti BMC pergalę etape, ir prasidėjo kaip liepsnojantis namas – tiek, kad jų gretos išsiskyrė, o antroji Tarp tų, kurie buvo atleisti, užėmė motociklininko kombinezoną Fernando Gaviria.

Komanda persigrupavo, bet Gaviria tarp jų nebuvo. Net ir tada jie ir toliau atrodė nuskurę, nors likus 10 km, jiems liko tik 6 sekundės.

Ir jie pralaimėjo dar vieną sekundę finale, o Phillipe'ui Gilbertui liko vos 4 sekundės iki geltonos spalvos, bet BMC – ir Van Avermaet – laimėjo etapą ir po puikaus pasirodymo parodė lenktynių pranašumą.