Turas po Britaniją 2017 m.: Groenewegen atmušė Ewaną, kad laimėtų 7 etapą

Lotto-NL Jumbo greitas žmogus pirmas už linijos, komandos draugas Boom išlaiko bendrą pranašumą

Dylanas Groenewegenas iš „Lotto-NL Jumbo“įveikė galingą sprinto finišą ir laimėjo 2017 m. „Tour of Britain“7-ąjį etapą Čeltenhame, tik atsilaikęs nuo „Orica-Scott“atstovo Calebo Ewano, kad australas nelaimėtų ketvirtojo etapo.

Groenewegenas smogė priekyje toli nuo linijos, o Ewanas atrodė puikioje vietoje paskutinėmis akimirkomis nušokti nuo vairo, tačiau olandas išliko stiprus ir laimėjo puse rato ilgio.

Kitas australas, „JLT Condor“atstovas Brentonas Jonesas, buvo trečias aplenkęs Katusha-Alpecin sprinterį Alexanderį Kristoffą.

186 km ruožas nuo Hemelio Hempstedo vyko keturiose apskrityse, o reljefas tapo vis labiau gumbuotas, kaip etapo kulminacija buvo 2-os kategorijos įkopimas į Cleeve Hill, esantį vos 10 km nuo linijos.

Tačiau nepaisant daugelio motociklininkų ir grupių pastangų pabėgti šlapiomis ir apgailėtinomis sąlygomis, laukas grįžo pakankamai laiko, kad sprinteriai paruoštų traukinius puolimui. finišo linija.

Ir šiemet jau užėmęs antrą, trečią ir ketvirtą vietas, Groenewegen pagaliau gali pasimėgauti pergalės grobiu.

Groenewegen „Lotto-NL Jumbo“komandos draugas Larsas Boomas ir toliau pirmauja lenktynėse, aštuoniomis sekundėmis aplenkdamas BMC atstovą Stefaną Kungą, o kitas „Lotto-NL Jumbo“komandos draugas Victoras Campanaertsas yra dar sekunde nusileidęs trečioje vietoje.

2017 m. turas po Britaniją baigsis rytoj 180 km etapu nuo Vusterio iki Kardifo.

Turo po Britaniją 7 etapas: Hemel Hemstead – Čeltnamas, 185,1 km, rezultatas