Froome'as apsigynė geltonus marškinėlius, kai Maciejus Bodnar laimėjo 2017 m. „Tour de France“20 etapo laiką

Maciejus Bodnar iš Bora Hansgrohe laimi TT, o Froome'as demonstruoja savo fantastišką laiko bandymo formą, vos nepavijęs Bardet

Chrisas Froome'as iš „Team Sky“sužavėjo gerbėjus, apsivilkęs geltonus marškinėlius ir užėmęs fanastišką trečiąją vietą paskutiniame laiko važiavime prieš grįždamas į Paryžių paskutiniame etape rytoj. Atleisdamas labai neįprastą įvykių posūkį ar rimtą avariją rytojaus etape, Froome'as užsitikrino savo ketvirtąją pergalę „Tour de France“.

Froome'as užėmė trečiąją vietą, 6 sekundėmis nuo įspūdingo Maciejaus Bodnaro, pademonstravęs jėgą nuo pirmojo skilimo, kai nuo Kwiatkowskio greičiausio laiko atsiliko tik 2 sekundėmis, o su galimu neigiamu skilimu jau atrodė stiprus dėl bendros pergalės.

Jis to visiškai nesuprato, bet skyrė daug laiko Rigoberto Uran ir Romain Bardet. Bardet ką tik išlaikė savo podiumo vietą GC, bet užėmė 2 vietą bendroje finišo dalyje dėl stipraus Urano pasirodymo TT.

Kaip klostėsi scena

Atrodė, kad lenktynių laikui skirtų specialistų scena yra lygus miesto profilis, kurį nutraukė tik viena trumpa stačia Notre-Dame de la Garde rampa, maždaug 11 % už 780 m.

Kadangi Tony Martin (Team Katusha) išvyko anksti dėl savo žemos padėties bendrojoje klasifikacijoje, buvo tikimasi, kad jis nustatys laiką, kurį reikia įveikti. Prieš jį buvo rimti varžovai Tayloras Phinney („Cannondale-Drapac“) ir Maciejus Bodnaras iš „Team Bora Hansgrohe“.

Tayloras Phinney pradžiugino gerbėjus ankstyvu 29 minučių ir 21 sekundės laiku, kad būtų pirmasis rimtas šios dienos taikinys kitiems lenktynininkams.

Tačiau neilgai trukus Maciejus Bodnaras per minutę iš Phinney nustatė 28,15 laiką, kurį reikia įveikti – įspūdingas 47,8 km/h vidurkis.

Tonis Martinas negalėjo to geriau. Jis atvyko tik po 10 minučių ir įveikė 28,29 laiką, 14 sekundžių nuo Bodnaro laiko mažiau, o tai pakankamai geras antrai vietai.

Michalas Kwiatowskis sukėlė rimtą jaudulį, kai įveikė greičiausią laiką pirmame iš trijų etapų laiko patikrinimų, tačiau atvažiavo triuškinama 1 sekunde lėčiau nei Bodnaras.

Taip pat buvo nusivylimas ir tos dienos favoritu Primozu Rogličiu (LottoNL-Jumbo), kuriam prieš pagrindinį įkopimą reikėjo pakeisti dviratį, o tai reiškia, kad jis užėmė 10 vietą, kurį tikrai išstums garsūs vardai. pradžia.

Todėl BC varžovai pradėjo žengti į kelią, kaip tik Warrenui Barguilui buvo įteiktas kovingumo apdovanojimas už bendrą turą, ir prasidėjo jaudulys.

Prieš laikrodį

Dėl Alberto Contadoro pasirodymo buvo daug vilčių, ir jis sužavėjo greitu tarpiniu laiku, tik 13 sekundžių nuo Kwiatkowskio greičiausio.

Kai Romain Bardet (Ag2R-La Mondial) prasidėjo vos po 17 val., riaumojimas iš Oranžinio Velodromo buvo kurtinantis, gaila, kai po kelių minučių Froome'as pradėjo girdėti garsiau. Kai tarp lenktynininkų buvo 23 sekundės, aistros virė aukštyn.

Froome'as įsitvirtino įspūdingame kreiseriniame 53 km/h greičiu ir atrodė patogiai savo aerodinaminėje padėtyje lygiai taip pat, kaip Quintana, gana prieštaringai, užėmė apmaudų 27-ą poziciją. Aru taip pat buvo bėdų per pirmąjį patikrinimą, 38 sekundės nuo Kwiatkowski.

Contador išlaikė savo skirtumą ir užėmė 5 vietą per 28,36, likus 21 sekundei nuo Bodnaro. Tai įspūdingas pasirodymas, bet nepakankamas, kad jį žymiai padidintų GC.

Bardetas pirmą kartą patikrino, deja, lėtesnis tempas, 42 sekundės nuo Kwiatkowski ir jau prarado savo 2 vietą bendroje sumoje. Priešingai, Froome'as įveikė pirmąjį patikrinimą tik 2 sekundėmis nuo persvaros ir padarė prancūzui didelę persvarą.

Pagrindiniame Notre-Dame de la Garde kopėčioje Bardet atrodė pasimetęs ir nestabilus, o Frūmas iš arti sekė akimis. Bardet antrąją patikrą įveikė 42-oje vietoje, o Froome'as tik 3 sekundėmis atsiliko nuo greičiausio dienos laiko – 43 sekundėmis lenkia Bardet.

Netrukus po to Aru finišavo 1.16 nuo Bodnaro, nes Rigoberto Uranas nežymiai atsitrenkė į kliūtis, po kurio įspūdingai atsigavo ir užėmė 8 vietą ir pakilo į viršų bendroje GC.

Paskutinės tiesios link stadiono Froome'as atrodė visiškai pajėgus sugauti Bardet, o prancūzas nublanko paskutiniame kilometre.

Froome'as ne visai pagavo prancūzą, bet finišo metu patyrė neskoningą šūksnį iš stadiono.

Bardetas sunkiai žengė į rikiuotę ir tik vieną sekundę atsilaikė ant GC prizininkų pakylos, nes dėl stipraus Urano pasirodymo jis nustūmė jį iš antrosios vietos.

Tour de France 2017: 20 etapas, Marselis–Marselis (22,5 km, ITT), rezultatas

1. Maciej Bodnar (Lenkija) Bora-Hansgrohe, 28:15

2. Michal Kwiatkowski (Lenkija) Team Sky, 0:01

3. Christopheris Froome'as (GBr) Team Sky, 0:06

4. Tony Martin (vokietis) Katusha-Alpecin, 0:14

5. Daryl Impey (RSA) Orica-Scott, 0:20

6. Alberto Contador (Ispanija) Trek-Segafredo, 0:21

7. Nikias Arndt (vokietis) Team Sunweb, 0:28