Didžioji Britanija baigia pasaulio čempionatą su 5 medaliais

Du auksai, du sidabrai ir bronza Didžiajai Britanijai pasaulio čempionate Honkonge

Didžioji Britanija iš trasos pasaulio čempionato Honkonge iškovojo penkis medalius po Elinor Barker paskutinės dienos triumfo, kai ji laimėjo auksą įspūdingų taškų lenktynių finale.

Tai buvo antrasis Didžiosios Britanijos aukso medalis žaidynėse po to, kai Katie Archibald laimėjo omniumo rungtynes anksčiau šią savaitę, ir Barker trečiasis medalis varžybose po to, kai ji laimėjo sidabrą ir nukošimo lenktynėse, ir Madisono varžybose. ji bendradarbiavo su Emily Nelson.

Paskutinis medalis ir vienintelis iš vyrų varžybų britų trasoje buvo skolingas Christopheriui Lathamui po to, kai jis iškovojo bronzą įbrėžimų lenktynėse.

Aukso medalio laimėtojos Katie Archibald ir Elinor Barker buvo dvi iš keturių lenktynininkų iš 2016 m. Rio de Žaneire, kur Didžioji Britanija laimėjo šešis iš dešimties olimpinių titulų, pateko į Honkongo komandą.

Kai tokie motociklininkai kaip Bradley Wiggins ir Joanna Rowsell-Shand išėjo į pensiją, o kiti vyresnio amžiaus motociklininkai daro pertrauką arba atsidavė kelių įsipareigojimams, Honkongo pasaulio čempionato komanda buvo suformuota su daug jaunesnių, svarbiausių varžybų debiutantų. Turint tai omenyje, Didžiosios Britanijos medalių skaičius vis dar teikia vilčių.

Australija atsidūrė paskutinėje medalių sąskaitoje – iš viso trys aukso ir vienuolika medalių.