Lotto NL-Jumbo Larsas Boomas įveikė Britanijos turo 5 etapo laiko važiavimą

Belgas yra greičiausias 16 km trasoje ir pirmauja lenktynėse

Larsas Boomas neįtikėtinai greitai skyrė laiką ir išsilaikė iki galo, kad laimėtų vėjuotą 2017 m. turo po Britaniją 5 etapą.

Team Sky surinko lenktynininkus į 10 geriausių, kad paruoštų įdomių taktikų sceną per ateinančius kelis etapus, tačiau tai bus pranašumas Lotto NL-Jumbo, kuris dabar išlaiko lyderių žalią marškinėlį 8 sekundes.

Team Sky sprinteris Elia Viviani atliko stiprų laiko bandymą, kad pasiektų 50 geriausių, tačiau turėjo užleisti "Green Jersey" Belgijos ruleuriui "Boom".

Turo po Britaniją 2017 m. 5 etapas: kaip tai atsitiko

Pirmiesiems keturiems 2017 m. „Tour of Britain“etapams pasibaigus daugybe sprintų, GC kova dar turėjo įkaisti, todėl 5 etapo 16 km individualus laiko bandymas aplink Klaktoną Esekse buvo pirmasis šansas bendriems varžovams. kad šiek tiek laiko tarpų savo varžovams.

Maždaug 20 pagrindinių lenktynininkų grupė, kurią sudarė Geraintas Thomas ir Vasilis Kiryienka iš Team Sky, Katusha-Alpencin Tony Martin ir Lotto NL-Jumbo Primoz Roglic, visi atsiliko maždaug 20 sekundžių nuo lenktynių persvaros, o tai greičiausiai šiandien būti labai svarbiu, nes galbūt lenktynininkas, kuris galėjo išsikovoti pranašumą, turėjo gerą galimybę išlaikyti šį pranašumą iki lenktynių pabaigos, o paskutiniame etape Kardife finišavo su žaliais lyderio marškinėliais ant nugaros.

Marcinas Bialoblockis iš CCC-Sprandi-Polkowice buvo pirmieji pripažinti laiko lenktynininkų namai, klasikiniame britų 10 mylių TT trasoje įveikę 19'34 colių laiką, tačiau netrukus jį įveikė Bike Channel-Canyon. Didžiosios Britanijos motociklininkas Harry Tanfieldas, užėmęs 19'28 colių, užėmė stiprią 7 vietą vakarykštiame etape.

Orica-Scott'as Luke'as Durbridge'as parodė savo klasės ir „WorldTour“patirtį, kad išstumtų Tanfieldą iš karštosios kėdės su 19'23", bet truko tik 20 minučių, kol Kiryienka grįžo namo 19'09" - laikas, kuris atrodė taip. reiktų pabūti.

Tačiau jis buvo vienas pirmųjų iš daugybės garsių vardų, baigusių trasą, o jo tarpinius laikus įveikė „Sky“komandos draugas Michalas Kwiatkowskis ir vietinis vaikinas Alexas Dowsettas. „Movistar“motociklininkas turėjo namų aikštės pranašumą, lenktyniaudamas vietiniais keliais su didžiuliu palaikymu, tačiau apmaudu, įveikęs 19'23.

Team Sky žaidėjas Geraintas Thomas demonstravo puikų pasirodymą, džiugindamas minią – 19'19 colių įveikė bendrą persvarą.

Belgas Victoras Campenaertsas iš „Lotto-NL-Jumbo“atidavė viską po Thomaso, žengdamas koja kojon su scenos lyderiu Kiryienka kiekvienoje skiltyje ir tvirtai finišuodamas iki geriausio b altarusio laiko vos 1 sekunde, tačiau jo laikui visada grėsė jo ilgakojis komandos draugas Larsas Boomas, kuris nustatė žaibiškus dalijimus, kad Campenaertso laikas būtų sumažintas 6 sekundėmis, o rezultatas – 19'02.

Edvaldas Boassonas Hagenas (Dimension-Data) dėl premijų, surinktų per ankstesnius sprintus, tik 7 sekundėmis nusileido lenktynių lyderiui Elia Viviani (Team Sky), tačiau negalėjo mesti iššūkio Boom savo 19' 32 , todėl tikimės gauti daugiau papildomų sekundžių būsimuose etapuose.

Tony Martin buvo paskutinė reali grėsmė „Boom“pranašumui, tačiau užėmė šeštąją vietą, pabrėždama puikų belgo pasirodymą sunkiomis sąlygomis.

Turo po Britaniją 5 etapas: Tendring – Tendring (ITT), 16,2 km, rezultatas

1. Larsas Boomas (NED) LottoNL-Jumbo, 19:02

2. Victor Campenaerts (NED) LottoNl-Jumbo, 0:06

3. Vasil Kiryienka (BLR) Team Sky, 0:07

4. Stefan Kung (SUI) BMC Racing, 0:08

5. Jos Van Emden (NED) LottoNL-Jumbo, 0:11

6. Tony Martin (GER) Katusha-Alpecin, 0:12

7. Michal Kwiatkowski (POL) Team Sky, 0:17