Pasaulio čempionatas: Tomas Pidcockas laimėjo jaunių vyrų laiko važiavimą

Turinys:

Prie savo ciklokroso titulų Tomas Pidcockas dabar yra jaunimo TT pasaulio čempionas

Tomas Pidcockas UCI pasaulio čempionate laimėjo jaunių vyrų laiko važiavimą po stulbinančiai greito važiavimo trasoje Bergene Norvegijoje.

Didžiosios Britanijos motociklininkas 21,1 km distanciją laimėjo per 28:02,15 ir 12 sekundžių nustūmė Antonio Puppio (ITA) į antrąją vietą. Filipas Maciejukas (POL) užlipo ant prizininkų pakylos.

Pidcockas jau buvo dabartinis Pasaulio, Europos ir Didžiosios Britanijos nacionalinis ciklokroso čempionas ir Didžiosios Britanijos nacionalinis kriterijų čempionas. Jis taip pat laimėjo jaunimą Paryžiuje-Roubaix dar pavasarį.

Pidcockas penktadienį dalyvaus plento lenktynėse kaip favoritas ir tik nedaugelis lažinsis prieš jį, kad namo parsiveš dar vieną marškinėlį.

Labiausiai tikėtina, kad riedėjimo trasa baigsis sprintu, galbūt sumažėjusioje grupėje, tačiau klasikinio stiliaus parkuruose bus atsižvelgiama į Pidcocko pranašumus.