Žiūrėkite: Italijos jaunimas Tiberi laimėjo pasaulio čempionato laiko važiavimą, nepaisant mechaninio starto linijos

Italas užsitarnavo kai kuriuos gerbėjus ramia reakcija į bet kokią ankstyvą mechaninę veiklą

Italas Antonio Tiberi patraukė dviračių sporto publikos vaizduotę po to, kai laimėjo jaunimo vyrų individualų laiko važiavimą, nepaisant to, kad per pirmuosius 100 m teko keisti dviračius.

18-metis vos pasiekė starto rampos apačią, kol pastebėjo, kad jau patyrė mechaninį smūgį.

Kai greta bėgo žinovas, Tiberi pasirodė kaip šaunus klientas, ramiai privažiavęs prie savo komandos automobilio, švelniai padėdamas sugedusį dviratį ant šono, prieš šokdamas ant jo pakeitimo ir pradėdamas lenktynes.

Nors tai galėjo būti jo vaivorykštės marškinėlių pasiūlymo pabaiga, galiausiai tai pasirodė nereikšminga, nes, nepaisant nesėkmės, italui pavyko užsitikrinti pergalę 38 min. 28 sekundėmis 28 km ilgio Harrogate trasoje.

Tiberi aštuoniomis sekundėmis atsiliko nuo olando Enzo Leijnse ir 13 sekundžių vokiečiui Marco Brenneriui, kad iškovotų titulą, o šis pasirodymas pelnė daug gerbėjų.

„Sunweb“komandos narys Chadas Haga socialiniame tinkle „Twitter“pagyrė Tiberi ramybę: „Pagarbiai, Antonio Tiberi! Išlikti ramiam po mechaninio smūgio ant starto linijos ir išsiveržti į lenktynių lyderį po dviračio keitimo yra nepaprastai įspūdinga!'

Tiberi pergalė taip pat nebuvo vienintelė, pasiekta priešingai. Rusė Aigul Gareeva laimėjo jaunių moterų laiko važiavimą, nepaisant to, kad paskutiniame trasos etape pasuko neteisingai.

Paskutiniame 300 m bėgime jaunasis rusas atsitiktinai sekė lenktyninių transporto priemonių nuokrypį, o ne įsuko į finišo tiesiąją.

Greitai supratusi savo klaidą, Gareeva apsisuko, įveikė finišą tiesiai ir kirto liniją, vos užėmusi čempiono titulą olandei Shirin van Anrooij, kuri finišavo keturiomis sekundėmis žemiau.

Trečia diena buvo Didžiosios Britanijos atstovė Elynor Backstedt, buvusio švedų profesionalo ir ankstesnio Paryžiaus Rubė nugalėtojo Magnuso Backstedto dukra.