Turinys:

2021 m. „Giro d'Italia“lenktynės yra pirmųjų lenktynės, kaip vakar įrodė Belgijos „Campenaerts“debiutinis Didžiojo turo etapo pergalė

2021 m. „Giro d'Italia“lenktynės buvo ypač vaisingos lenktynininkams, kurie niekada anksčiau nebuvo laimėję „Grand Tour“etapo. Viktorui Campenaertsui laimėjus populiarią pergalę 15 etape į Goriziją, jis tapo 11-uoju šių metų lenktynių motociklininku, įveikusiu savo Grand Tour antį.

Kol kas tik Caleb Ewan, Peter Sagan ir Filippo Ganna yra buvę trijų savaičių lenktynių nugalėtojai. Tai gana fenomenalus skaičius, jei atsižvelgsime į lenktynininkus, kurie yra starto sąraše, tačiau liudija Campenaertsą, Timą Merlierį, Taco van der Hoorną, Joe Dombrowskią, Victorą Lafay, Andrea Vendrame, Gino Mäderį, Mauro Schmidą, Giacomo Nizzolo, Lorenzo Fortunato ir Eganą. Bernalas.

Campenaertsas pergalę iškovojo tris per penkias dienas Qhubeka-Assos, kuris iki šiol buvo šių metų „Giro“staigmena. Po žiemos neapibrėžtumo dėl komandos ateities ir paskutinės minutės grumtynių, siekiant sudaryti lenktynininkų sąrašą, smagu matyti, kad „Afrikos komandai“taip gerai sekasi.

Ir mūsų paskutinė statistika, tai buvo aštuntasis šių metų „Giro“etapas, kuriame pergalę iškovojo ir atsiskyrėlis. Įrodymas, kad sėkmė tikrai palanki pertraukai.