Tomas Pidcockas oficialiai yra „Ineos Grenadier“

21-erių metų žaidėjas tapo profesionalu kelyje po to, kai pasaulio ciklokroso čempionate užėmė ketvirtą vietą

Tomas Pidcockas oficialiai tapo „Ineos Grenadier“. Praėjus dienai po ketvirtos vietos ciklokroso pasaulio čempionate, britų „WorldTour“komanda socialinėje žiniasklaidoje pristatė naujausią savo naujojo komandos komplekto motociklininką.

21-erių jorkšyro gyventojas šią žiemą buvo puikus vardas, skirtas rašyti rašiklį „Ineos Grenadiers“, kartu su Adam Yates, Richie Porte, Laurens De Plus ir Dani Martinez.

Pidcockas iš pradžių sutiko prisijungti prie vyrų pasaulio turo nuo kovo 1 d., tačiau sausio mėn. nusprendė perkelti savo perkėlimą į vasario 1 d. po ciklokroso pasaulio varžybų, kuriose jis ką tik nepateko į elito vyrų lenktynių pakylą. užėmė ketvirtą vietą 90 sekundžių nuo galutinio nugalėtojo Mathieu van der Poelio.

Nr.

'Lenktyniuosi. Aš [lenktyniauju] „Mediterranean Epic“pirmiausia kalnų dviračių lenktynėse, tada [Volta ir kt.] Algarvėje ir „Opening Weekend“[Kuurne-Brusselles-Kuurne ir Omloop Het Nieuwsblad]. Aš neturiu daug pertraukų, einu tiesiai į kelią, - sakė Pidcockas.

Dėl besitęsiančios situacijos dėl koronaviruso Volta ao Algarve buvo atidėtas iki gegužės mėn., o tai reiškia, kad Pidcocko „Ineos“debiutas tikriausiai dabar įvyks klasikinės muzikos savaitgalį „Omloop Het Nieuwsblad“.

Po atidarymo savaitgalio buvęs jaunimo laiko bandymo pasaulio čempionas nukreips dėmesį į Strade Bianche, po kurio birželio mėnesį vyks kalnų dviračių lenktynės, o vasarą vyks Tokijo olimpinės žaidynės. Po to Pidcockas ketina debiutuoti Didžiajame ture „Vuelta a Espana“.

Tačiau Pidcocko pirmųjų metų profesionalui trūksta vienos lenktynės: Paryžius-Rubė, kurias jis jau laimėjo jaunių ir U23 lygyje.