Šiandien prasideda Norvegijos Arkties lenktynės, kuriose laimėjo puikios formos Van der Poel medžioklės etapą

Turinys:

Sudėtingos sąlygos gali tikti olandui, kai jis grįžta iš vasaros, praleistos trenkdamas kalnų dviračių sportu

Po perversmo „Classics“sezono, per kurį jis laimėjo „Amstel Gold“, „Dwars door Vlaanderen“ir „Brabantse Pijl“, Mathieu van der Poelis vasarą praleido lenktyniaudamas kalnų dviračiais. Pastaruosiuose kalnų dviračių pasaulio taurės etapuose iškovojęs trejetą pergalių, dabar jis grįžta į dažnai lietaus krečiamose Norvegijos Arctic Race lenktynėse.

Siekdamas toliau tobulinti savo formą prieš šį rugsėjį Jorkšyre vyksiantį pasaulio čempionatą, jis rikiuosis šalia Prancūzijos čempiono Warreno Barguilo ir Kazachstano čempiono Aleksejaus Lucenkos.

UCI Europe Tour lenktynės, įvertintos 2. HC, gali būti ne itin populiarios, tačiau dėl sunkaus maršruto ir nuostabių kraštovaizdžių dažnai verta nusiteikti. Grįžęs praėjusiais metais laimėjęs taškų konkursą, Van der Poelis šį kartą turi panašių tikslų.

„Apskritai, manau, kad Norvegijos Arkties lenktynės man yra šiek tiek per sunkios“, – neseniai paaiškino jis. „Praėjusiais metais kopimas man jau buvo šiek tiek per sunkus, o, kiek mačiau, šiais metais jis dar sunkesnis, todėl laimėti bendrą įskaitą man tikrai nėra tikslo.

'Bet aš tikrai pabandysiu dar kartą laimėti vieną ar du etapus, kai kalbama apie sprintus, o tada suskirstysiu savo komandos draugus, kurie yra labiau pasirengę už mane kopimui.'

Galbūt dar svarbiau yra tai, kad ateinančios keturios dienos bus proga iš naujo susipažinti su lenktynėmis keliuose po vasaros, praleistos ant purvo.

2015 ir 2019 m. laimėjęs ciklokroso pasaulio čempionatą, Van der Poelis netrukus sieks papildyti savo kolekciją dar vienu vaivorykštės juostų rinkiniu, kuris vyks rugsėjo 29 d. Pasaulio kelių čempionų varžybose.

Šiuo metu daugelio lažybų specialistų favoritas yra maždaug 10/3, jų vertinimu jis pirmauja Peteriui Saganui (4/1) ir Julianui Alaphilippe (8/1).