Tour de France 2019: Eganas Bernalis tapo pirmuoju kolumbiečiu, laimėjusiu geltonus marškinėlius; Ewanas patenka į paskutinį etapą

Turinys:

Bernalas pateko į Kolumbijos istoriją, kai Ewanas įspūdingai laimėjo Eliziejaus laukus

Eganas Bernalis („Team Ineos“) saugiai kirto Eliziejaus laukų finišo liniją, kad parašytų istoriją ir taptų pirmuoju kolumbiečiu, laimėjusiu „Tour de France“, kai Caleb Ewan („Lotto-Soudal“) įvykdė „hat-trick“etapuose. Paryžius.

22-ejų metų žaidėjas užsitikrino pirmuosius geltonus marškinėlius Pietų Amerikai po dominuojančio pasirodymo oro sąlygų paveiktose Alpėse, kai 19 etape jis atėmė lenktynių lyderį iš Juliano Alaphilippe (Deceuninck-QuickStep), o paskui pradėjo vadovauti. iki finišo.

Bernalas stovėjo ant paskutinio lenktynių pakylos, prie kurio prisijungė komandos Ineos komandos draugas ir čempiono titulą ginantis Geraintas Thomas bei Stevenas Kruiswijkas iš Jumbo-Visma, kurie užėmė atitinkamai antrą ir trečią vietą.

Kalbant apie paskutinį Eliziejaus laukų etapą, Ewanas pradėjo neįtikėtiną sprintą netvarkingame finale, įveikdamas Dylaną Groenewegeną („Jumbo-Visma“) ir Niccolo Bonifazio („Total Direct Energie“).

Australas per paskutinius 100 metrų įveikė nemažą atotrūkį iki Bonifazio ir iškovojo pirmąją pergalę Eliziejaus laukuose 25-erių metų debiutiniame „Tour de France“.

Namų tvarkymas prieš Paryžių

Kadangi paskutinė Tour de France diena buvo daugiausia procesinė, lenktynių ataskaita apie tai, kaip vyko lenktynės, būtų beveik beprasmiška. Vietoj to čia pateikiamas suskirstymas, kas ką laimėjo per pastarąsias tris savaites.

Eganas Bernalis tampa pirmuoju kolumbiečiu, laimėjusiu Tour de France. Tai priklauso nuo to, kada, o ne ar, jis pasisavina tokius kaip Nairo Quintana ir Rigoberto Uran, kurie abu lenktynėse finišavo antri, kad taptų pirmuoju nugalėtoju iš tautos, kuri tikrai apsėsta dviračių sporto.

Jis taip pat tampa jauniausiu turo nugalėtoju per šimtmetį, būdamas 22 metų ir 195 dienų. Tik Henri Cornet (1904 m.) ir Francois Faberis (1909 m.) buvo jaunesni už Bernalą. 22 m., tiesiog leisk tai paskęsti.

Tai taip pat reiškia, kad Bernalis prisijungia prie Laurento Fignono, Jano Ullricho, Alberto Contadoro ir Andy Schlecko, kad paliks turą su geltonais bendrojo nugalėtojo marškinėliais ir su b altaisiais geriausio jaunesnio nei 25 metų motociklininko marškinėliais.

Tai taip pat rodo septintąją „Team Ineos“(nee Sky) pergalę per aštuonerius metus „Tour“. Ketvirtasis jų nugalėtojas ir pirmasis nugalėtojas ne britas.

Thomasas iškeičia pirmąjį į antrąjį, kai baigia dar vieną „Team Ineos“turą 1–2. Kruijswijkas užkopė ant prizininkų pakylos ir užėmė trečią vietą įspūdingu olando pasirodymu, kuris buvo nepastebėtas.

Žalios spalvos marškinėliai visada buvo savaime suprantamas dalykas, nes Bora-Hansgrohe atstovas Peteris Saganas laimėjo septintą taškų marškinėlį per aštuonerius metus. Jis apsivilko marškinėlius 3-iajame etape ir niekada neatrodė, kad jį pralaimėtų iki pat Paryžiaus.

Romainas Bardetas išgelbėjo apgailėtiną poslinkį bendrojoje įskaitoje, apsivilkęs taškuotą kalnų marškinėlį po agresyvios paskutinės savaitės Alpėse.

Po požiūrio į lenktynes, kurios galėjo praeiti vėlai vakare Channel 4 situacijų komedijoje, Movistar užsitikrino dar vieną komandos klasifikaciją. Persekioja savo lenktynininkus, nepaisant didžiulio įsiveržimo į GC, nukreipdamas tris motociklininkus į 10 geriausių, nesukeldamas rūpesčių geltonai. Niekada nekeisk, Movistar.

Jumbo-Visma, Mitchelton-Scott ir Lotto-Soudal laimėjo keturis etapus, Deceuninck-Quickstep laimėjo tris, Bahrain-Merida – du, o Movistar, Groupama-FDJ ir Bora-Hansgrohe – po vieną.

Pagaliau teisingumas nugalėjo, nes Alaphilippe'ui buvo suteikta galimybė atsistoti ant Paryžiaus pakylos.

Alaphilippe buvo 2019 m. turo lenktynininkas, žmonių čempionas. Raitelis, kuris uždegė jutiklinį popierių 3 etape į Epernay ir nenustojo degti iki 19 etapo į Tignesą.

27 metų vaikinas iš pačios Prancūzijos širdies įkvėpė tautą patikėti, kad gali vėl laimėti geltoną marškinėlį, ir vėl pamilti dviratį.