Pasaulio čempionatas 2018 m.: Rohanas Dennisas laimėjo laiko treniruotę pagal dominuojančią madą

Tomo Dumoulino antrojo atėjimo metai tęsiasi, kai Rohanas Dennisas apsivilko TT vaivorykštės marškinėlius. Nuotraukos: Insbrukas-Tirolis 2018 / BettiniPhoto

Rohanas Dennisas laimėjo UCI pasaulio čempionato laiko važiavimą važiavimu, kuris buvo pranašesnis už visus likusius, nes titulą ginantį Tomą Dumouliną jis daugiau nei minute nustūmė į antrąją vietą.

Dumoulinas jau 8,84 sekundės atsiliko nuo Denniso pirmą kartą po 16,6 km, tačiau abu motociklininkai aplenkė keturis kartus čempioną Tony Martiną, o pergalė tuo metu buvo sudaryta iš dviejų. žirgų lenktynės, kaip ir tikėtasi.

Tačiau buvo tikimasi, kad po pirmojo patikrinimo Dumoulinas atims laiko pagrindiniame trasos įkopime ir padarys galutinį rezultatą daug artimesnį nei pabaigoje.

Iki 35,2 km ribos Denniso pranašumas išaugo iki 1:01,73. Dumoulinas būtų buvęs informuotas apie laiko patikrinimus ir žinotų, kad jo titulo gynimas nuslysta.

Kadangi atrodė, kad kova gali baigtis Dumoulino pastangomis, Belgijos atstovas Victoras Campenaertsas veržėsi į priekį, nes vis labiau tikėtina, kad bus ne tik finišas ant prizininkų pakylos, bet ir sidabro medalis.

Kai jis kirto liniją, Campenaertsas atsisėdo į pirmąją vietą, bet du didžiausi jo varžovai vis dar buvo kelyje.

Olandas Dumoulinas atvažiavo į TT su daugybe lenktynių dienų po to, kai užėmė antrą vietą „Giro d'Italia“ir „Tour de France“, o Denniso visą sezoną suformavo šis vienas važiavimas prieš laiką.

Jis taip pat daug atidavė savo komandai, kad galiausiai užėmė antrąją vietą praėjusios savaitės komandiniame laiko važiavime, kur pergalę iškovojo „Quick-Step Floors“.

Dumoulin's Team Sunweb taip pat buvo tų lenktynių čempionų gynimas, bet negalėjo iškovoti paskutinės TTT pergalės.

Dennisas atrodė ekstaziškai nulipęs nuo dviračio, žinodamas, kad padarė pakankamai, kad užfiksuotų vaivorykštės marškinėlį.

Užbaigimo etapuose Dumoulinas buvo priverstas stipriai spausti, kad užtikrintų, jog žengė antrąjį podiumo laiptelį, tik peržengė liniją likus 0,53 sekundės.