Indijos Ramiojo vandenyno ratų lenktynės: Hall ir Allegaert į 5 dieną

Turinys:

Tęsiant nenutrūkstamos, savarankiškos dviračių lenktynės visoje Australijoje, atrodo, kad tai bus Mike'o Hallo ir Kristofo Allegaerto dvikova

Indian Pacific Wheel Race, be sustojimų, savarankiškos dviračių lenktynės visoje Australijoje, jau penktą dieną, o du ultra dviračių sporto titanai Mike'as Hallas ir Kristofas Allegaertas prisistatė kaip lenktynių lenktynės. pirmieji bėgikai.

Lenktynės prasidėjo kovo 18 d. vakarinės pakrantės Fremantle mieste, o į penktą dieną (rašymo metu) Kristoffas įveikė gana stulbinančius 2270 km. Hall yra antroje vietoje kelyje nuvažiavusi 2 190 km.

Belgas Kristoffas yra tris kartus „Transcontinental“nugalėtojas, o Mike'as Hallas 2012 m. laimėjo inauguracines „World Cycle Race“lenktynes (lenktynes aplink pasaulį) ir taip pat laimėjo kitus prestižinius ultra renginius, tokius kaip „Tour Divide“. ir Trans-Am Amerikoje. Britas taip pat yra vyriausiasis transkontinentinių lenktynių organizatorius.

Tai pirmas kartas, kai du motociklininkai – plačiai laikomi dviem geriausiais pasaulio ultraraitininkais – lenktyniauja tarpusavyje, o būtent Kristoffas anksti pasitraukė, mėgaudamasis neįtikėtinai stipri pradžia, kol Hall stengėsi neatsilikti.

Tačiau po Nullarboro lygumos, kurioje driekiasi 146,6 km ilgio tiesi kelio atkarpa, kirtimas, Holas sumažino atotrūkį iki 30 km. Po to, kai pailsėjo miegoti, Kristoffas vėl pajudėjo į priekį.

Tęsiantis lenktynėms, bus įdomu pamatyti, ar Kristoffas gali tęsti stulbinamą tempą ir ar Hallas vėliau planuoja kontrataką. Iki finišo Sidnėjuje dar liko daugiau nei pusė lenktynių, todėl dar daug kas gali nutikti, kai jos iš pradžių vyksta garsiuoju Didžiuoju vandenyno keliu, o paskui – Australijos Alpėmis, 5500 km maršrutu į rytus.

Stebėkite lenktynes naudodami tiesioginio stebėjimo sistemą čia: curvecycling.com.au/pages/indian-pacific-wheel-race.

Ir lenktynių Twitter ir Youtube paskyros čia: @Indi_Pac ir Curve Cycling Youtube.

Arba palaikykite organizatorius ir lenktynių informaciją čia.