Ne tobula, bet pakankamai artima': Danas Evansas laimi įkopimo į kalną čempionus; Moterų titulą iškovojo Jocelin Lowden

Danas Evansas ir Jocelin Lowden atliko dominuojančius pasirodymus, kad pasiektų Britanijos nacionalinį kopimo į kalną čempionatą. Nuotrauka: Craig Zadoroznyj

Danas Evansas ir Jocelin Lowden surengė dominuojančius pasirodymus ant Hedley Hill ir laimėjo vyrų ir moterų Britanijos nacionalinį kopimo į kalną čempionatą.

Abu sugebėjo pateisinti savo prieš varžybų sąskaitą kaip favoritai ir sekmadienį iškovoti titulus Nortumberlande.

Pasiimdamas antrąjį nacionalinį titulą, Evansas sugebėjo penkiomis sekundėmis aplenkti čempiono titulą gynantį Adamą Kenway'ų, likusį antrąjį laiką 3:54:3.

Evanso nustatytas trumpesnis nei keturių minučių laikas sugebėjo nusiskusti 15 sekundžių nuo dabartinės Strava KOM.

Nr.

Važiuodamas 44 vienetų grandinių komplektu su 11–28 galine kasetė, Evansas pasakė dviratininkui, kad nepaisant to, kad jo tempas nebuvo planuotas, jis vis tiek sugebėjo įtikinamai įveikti antrąją vietą užėmusį Kenway.

'Pirmą minutę bandžiau slėpti savo pastangas, bet nesėkmingai. Šiemet keturis kartus lenktyniaujau su Adamu su penkių sekundžių skirtumu“, – sakė Evansas.

'Mano tempas nebuvo tobulas, bet pakankamai artimas. Pasikliauju galia ir impulsu, o kilimas nebuvo staigus pagal įprastus kopimo į kalnus standartus.'

Moterų rungtyje Jocelin Lowden tęsė savo turtingą formą ir iškovojo šeštą iš eilės įkopimo į kalną pergalę ir iškovojo pirmąjį nacionalinį titulą.

Nustatęs laiką 4:53:4, Lowdenas sugebėjo aplenkti antrąją vietą Mary Wilkinson su vienos sekundės skirtumu.

Įspūdingu pasirodymu, daugkartinė šalies lenktynių laiku čempionė ir profesionali motociklininkė Hayley Simmonds sugebėjo užlipti ant prizininkų pakylos, dviem sekundėmis atsilikdama nuo Lowdeno.

Jaunių rungtyse George'as Kimberis ir Corinne Side atitinkamai iškovojo vyrų ir moterų titulus.