Pažiūrėkite Romaino Bardet 12 etapo Tour de France pergalę Strava

Bardet duomenys rodo, ko reikia norint laimėti „Tour de France“kalnų etapą

AG2R-La Mondiale Romain Bardet vakar iškovojo stulbinančią pergalę ilgiausiame šių metų Tour de France kalnų etape.

Jis 12 etapą baigė pakankamai įtikinamai, kad įveiktų Chrisą Froome'ą („Team Sky“) ir pakiltų į trečią bendrosios įskaitos poziciją, 25 sekundėmis atsiliekant nuo lyderio Fabio Aru (Astana) ir 19 sekundžių už Froome'o, kuris nuslydo į antra bendroje įskaitoje.

Tik tuo atveju, jei kas nors praleistų savo pergalę kalno šlaite, nulipęs nuo dviračio Bardet įkėlė savo kelionę į Stravą.

Nr.

212,3 km distanciją jis įveikė per 5:49:42. Šeši įkopimai, suskirstyti į kategorijas, kartu užtikrino 4398 m aukščio padidėjimą, tačiau Bardet akivaizdžiai nesistengė, kad pedalai suktų stačius nuolydžius, sprendžiant iš jo didelio 90 aps./min. dažnio.

Nenuostabu, kad Bardet iškovojo KOM paskutiniame Peyragudes įkopime – iš tikrųjų 10 geriausių lyderių sąraše dominuoja Grand Tour lenktynininkai. Aštuntą dieną užėmęs George'as Bennettas („Team LottoNL-Jumbo“) geriau pasirodė pačiame įkopime ir užėmė antrąją vietą. Nors Bardet neatskleidė savo galios paskutiniam įkopimui, Bennettas pakilo vidutiniškai 366 vatais.