Pažiūrėkite neįtikėtiną Edo Laveracko pergalę „National Hill Climb“ant Strava

Jaunas velsietis išlaikė galingą 7,25 w/kg įkopdamas į 5,5 km Haytor'ą

Jaunasis velsietis Edas Laverackas praėjusį sekmadienį Haytor mieste Devone iškovojo savo pirmąjį Didžiosios Britanijos laipiojimo į kalną nacionalinio čempionato titulą. 25-erių profesionalus motociklininkas 5,5 km įkopdamas įveikė neprilygstamą 11 minučių 37 sekundžių laiką, kad 9 sekundėmis patogiai pamatytų Paul Double iš Velo Club Venta. Trečią vietą užėmęs „AreoCoach“lenktynininkas Richardas Bussellas atsiliko 29 sekundėmis.

Laverackas, lenktyniaujantis žemyno lygio „SwiftCarbon Pro Cycling“komandoje, padarė įspūdį š altomis, bet sausomis sąlygomis ir iškovojo čempiono titulą bei pagerino 2018 m. pasiektą trasos rekordą.

Laverackas 2018 m. sumušė 39 metų senumo Haytor Hill Climb rekordą – 12 minučių 24 sekundės. Savaitgalį velsietis šį ankstesnį geriausią laiką sumažino dar 47 sekundėmis.

Tai buvo rekordų diena, nes Hayley Simmonds taip pat 45 sekundėmis pagerino moterų trasos rekordą, kuris jai jau priklausė, ir finišavo per 14 minučių 17 sekundžių.

Tai buvo aukščiausio lygio pasirodymas iš Llanelli gimusio Laveracko, kuris nuo to laiko dalinosi savo važiavimu Strava.

Vaizdas
Vaizdas

Ilgesnis nei įprastas įkopimas į kalną, Laverack sugebėjo išlaikyti varginančius 428 vatus per 5,5 km, 6 proc. pakilimo vidutiniu 26,5 km/h greičiu. Nurodytas 59 kg svoris reiškė, kad viso važiavimo metu jis išlaikė 7,25 w/kg.

Išmatuotai Laverackas atlaikė pagundą važiuoti per sunkiai – didžiąją kopimo dalį jo galia išliko apie 450 W, o po to pakilo iki 500 W per paskutinius 500 m.

Laveracko ritmas taip pat buvo santykinai žemas tokiam ilgam kilimui – vidutiniškai 93 aps./min.

Kai įkopimo ribose dalis nuokalnės, Laverackas netgi retai viršydavo 50 km/h greitį, o tai neabejotinai padėjo iškreipti vidutinį 26 km/h greitį.

Nenuostabu, kad su trasos rekordu buvo pasiektas Strava KOM (tikrasis prizas), nes Laverackas nustatė 11 minučių 27 sekundžių laiką segmente, pavadintame „Haytor official HC“.

Tai buvo viena iš 20 kronų, kurias tą dieną pelnė jaunuolis kartu su naujais mėlynais, b altais ir raudonais dryžiais marškinėliais, nuolankiai nusiteikęs pergalei: „Planą įvykdė. Turėjo geras kojas. Puikus palaikymas iš minios ir internete. Džiaugiuosi, kad galėjau baigti darbą.'