Brabantse Pijl 2017: Sonny Colbrelli laimėjo po išsiskyrimo

Bahrein-Merida motociklininkas spurtuoja į pergalę iš pergalingo atotrūkio ėjimo. Čempioną ginantis Petras Vakocas yra antras

Sonny Colbrelli (Bahreinas-Merida) šiandien laimėjo 2017 m. Brabantse Pijl sprintą iš atsiskyrusios grupės, kuri susiformavo likus 40 km. Antras liko čempiono titulą ginantis Petras Vakocas („Quickstep Floors“), o ant prizininkų pakylos liko Tiesj Benoot („Lotto-Soudal“).

Antra vieta Vakocas mirštančiose lenktynių stadijose pasiekė tiltelį į lyderius, prieš užpuldamas juos paskutiniame įkopime, tačiau 8 žmonių grupė, nepaisant jo pastangų, išliko beveik nepakitusi. Vakoco komandos draugas Driesas Devenynsas tada pirmavo sprinte, likus maždaug 250 m, tačiau būtent Bahreino-Meridos Colbrelli nepaisė Quickstepo jėgų – sprinteris aplenkė visus ir lengvai iškovojo pergalę.

Tai antra italo pergalė šį sezoną po to, kai praeitą mėnesį laimėjo 2 etapą Paryžius-Nica.

Brabantse Pijl užima trečiadienį tarp Paryžiaus-Roubaix ir The Amstel Gold Race, todėl tai yra pereinamosios lenktynės tarp Cobbled Classics ir Ardennes Classics. Praėjusių metų nugalėtojas Petras Vakocas prie starto linijos buvo kartu su komandos draugu Philippe'u Gilbertu, neseniai laimėjusiu Flandrijos turo laimėtoją, kuris taip pat laimėjo Brabantse Pijl 2011 ir 2014 m..

Lenktynės prasidėjo Leuvene, o joms vykstant į Flandrijos Brabanto regioną, prieš pirmąjį iš 26 pakilimų įveikė 5 lenktynininkai: Reinardtas Van Rensburgas (matmenų duomenys), Adamas Blythe (AquaBlue Sport), Lorenzo Rota. (Bardiani-CSF), Zakas Dempsteris (Izraelio dviračių sporto akademija) ir Christophe'as Massonas (WB Veranclassic Aqua Protect).

Kai „Quickstep Floors“ir „Team Sunweb“grįžo į pelotoną ankstyvą tempą, lenktynės praskriejo per Brabanto įkopimus, o po dviejų valandų atsiskyrėlis atsiliko daugiau nei 4 minutes.

Pasiekus Halės miestą, prieš pasukus atgal tais pačiais keliais, lenktynės galiausiai pasiekė finišo ratus, kurių centre yra Overijse miestas ir Schavei kopimas, kurio viršuje yra finišas; Žinoma, agresyvios lenktynės, finalas buvo sukurtas kaip trileris.

Kai pelotonas kirto finišo liniją ir pradėjo pirmąjį iš trijų finišo ratų, atsitraukusio žaidėjo pranašumas buvo sumažintas iki 55 sekundžių. Tačiau grupė iš peletono susiformavo antrajame važiavime per finišo liniją ir prisijungė prie lyderių, sudarydama pirmaujančią 13 lenktynininkų grupę, kurią sudarė Lotto-Soudal's Tiesj Benoot, Verandas Willems'as Stijn Devolder ir galutinis nugalėtojas Colbrelli.

Einant į paskutinius lenktynių etapus, grupė pradėjo skilti ir atakuoti save, tačiau už nugaros esantis peletonas negalėjo sumažinti skirtumo iki mažiau nei 20 sekundžių.

Likus 4 km, Vakocas ir Timas Wellensas („Lotto Soudal“) išlipo iš peletono, kad pereitų į pirmaujančią grupę, kuri iki šiol buvo sumažinta iki 8 motociklininkų, ir sugavo juos bazėje. paskutinio pakilimo.

Vakocas buvo akivaizdžiai stiprus, puolė tiesiai per grupės viršūnę, bet negalėjo išsilaisvinti. Tai buvo žingsnis, kuris galiausiai atmušė jo kojas prieš paskutinį sprintą.

Vakoco komandos draugas Driesas Devenynsas pirmavo sprinte, bet Colbrelli lengvai aplenkė ir iškovojo pergalę.

Klasikos sezonas tęsiasi šį savaitgalį su pirmąja Ardėnų klasikos dalimi; Amstel aukso lenktynės.