Terpstra's Direct Energie ir Roompot Charles tarp Paryžiaus-Rubė pakaitos simbolių

Penkios prancūzų komandos ir Wanty-Gobert sugrįžimas šių metų Paryžius-Rubaix

Paris-Roubaix organizatorius ASO patvirtino septynias pakviestas į šių metų lenktynes pakviestas Niki Terpstra Direct Energie komandas.

Direct-Energie prisijungs keturios prancūzų ProContinental komandos, kurios dalyvaus didžiausiose sezono vienos dienos lenktynėse. Šios komandos yra „Cofidis“, „Delko Marseille Provence“, „Arkea-Samsic“ir „Vital Concept“.

Šių metų lenktynės vyks sekmadienį, balandžio 14 d., ir viską, ką reikia žinoti apie lenktynes, įskaitant maršrutą, rasite čia.

ProContinental komandoms gali būti vilties pasiekti aukštą finišą, o 2014 m. čempionė Terpstra dabar važiuoja su „Direct Energie“.

Nr.

34-erių metų lenktynininkas, šiemet jau važiavęs žvalgybinėje trasoje iki paskutinių lenktynių kilometrų, praėjusį sezoną laimėjo Flandrijos turą, o po savaitės Paryžiaus-Rubė trasoje užėmė trečią vietą. Jis taip pat laimėjo pusiau klasikinius E3 Harelbeke ir Le Samyn praėjusį pavasarį.

Komanda aplink Terpstrą taip pat bus pajėgi su Roubaix geriausiųjų dešimtuke finišavusiu Adrienu Petit ir Damienu Gaudinu.

Be šios Gallijos rinktinės bus belgų Wanty-Gobert ir olandų apranga Roompot-Charles, kurie per žiemą susijungė su Verandas Willems-Crelan.

Wanty sugrįš į lenktynes po dvejų metų pertraukos, o Roompotas-Charlesas turės Larsą Boomą pakviesti kaip perspektyvų varžovą lenktynėse.

33 metų žaidėjas pasekė Terpstra pavyzdžiu ir nusileido į antrąją dviračių sporto lygą, kad toliau siektų pergalės „Classics“.

Boom anksčiau yra laimėjęs Eneco Tour ir Tour of Britain, nors didžiausią pergalę jis iškovojo 2014 m., kai įveikė ypač šlapią ir purviną Tour de France etapą virš Rubė trinkelių.

Viena pastebima išimtis iš lenktynių pakviestų pakaitos simbolių yra „Corendon-Circus“. Tikimasi, kad ciklokroso žvaigždės Mathieu Van Der Poelio komanda bus pakviesta į daugumą Cobbled Classics, nes jaunasis olandas pirmą kartą bando pasiekti didelę sėkmę keliuose.

Paryžiaus Roubaix 2019: komandos