Tomas Pidcockas pirmauja „Baby Giro d'Italia“lenktynėse po solo etapo pergalės

21 metų vaikinas daro įspūdį jaunesnių nei 23 metų „Giro“lenktynėse po pergalės 4 etape

Tomas Pidcockas pirmavo „Baby Giro d'Italia“lenktynėse po to, kai antradienį laimėjo ketvirtąjį etapą.

21-erių jorkšyrietis iškovojo įspūdingą pergalę solo 159,6 km ilgio kalnų greičio ruože nuo Bonferraro di Sorga iki Bolca, sunkiu finišu įkalnėje 22 sekundėmis aplenkdamas 20-metį italą Keviną Colleoni..

Pidcockas agresyviai lenktyniavo priešpaskutiniame dienos įkopime La Colina, prieš puolant paskutinį įkopimą į Bolcą, likus 3 km. Greitai išsikovojęs 30 sekundžių pranašumą, jam pavyko sulaikyti persekiotojus ir užimti lenktynių lyderio poziciją likus keturiems etapams.

Pidcockas bendrojoje įskaitoje dabar pirmauja Colleoni 58 sekundėmis, o 21 metų Giovanni Aleotti užima trečią vietą bendroje įskaitoje – 1 minutė ir 15 sekundžių.

Tai buvo teisingas atlygis „Trinity Racing Team“motociklininkui, kuris 3 etape užėmė antrąją vietą Mordano, pralaimėdamas sumažintą sprintą 21 metų Lucai Colnaghi.

Pidcockas dabar turės daug pastangų, kad apgintų savo 58 sekundžių pranašumą, atsižvelgiant į likusius sunkius etapus. Trečiadienio ir ketvirtadienio etapai turėtų būti sprendžiami sprintais, o paskutiniai du etapai kalnuose greičiausiai nulems bendrą lenktynių eigą.

7 etapas baigsis viršūnės finišu nuostabioje Montesplugoje, 28,2 km aukštyje, kurios aukštis yra 5,7 proc. Lombardijos regione, o 8 etape lenktynės baigsis Aprikoje, aplankant Passo del Mortirolo. anksčiau tą dieną.

Ar Pidcockas sugebės apginti lenktynių lyderį aukštame kalne, nežinoma, tačiau vakarykštė jo sėkmė tik dar kartą patvirtina, kad jis tapo vienu įdomiausių Didžiosios Britanijos dviračių sporto perspektyvų įvairiose disciplinose.

Vasario mėnesį Pidcockas elitiniame ciklokroso pasaulio čempionate užėmė antrąją vietą už Mathieu van der Poelio. Praėjusį mėnesį Pidcockas taip pat užėmė ketvirtą vietą jaunesnių nei 23 metų amžiaus Europos čempionato laiko lenktynėse.