Čempioną ginantis Simonas Yatesas praleis 2019 m. „Vuelta a Espana“

Simono Yateso nebuvimas Mitchelton-Scott rikiuotėje nestebina, nes šiais metais jis jau važiavo „Giro“ir „Tour“lenktynėse

Karalaujantis „Vuelta a Espana“čempionas Simonas Yatesas neapgins savo titulo artėjančiose 2019 m. lenktynėse, kurios prasidės kitą savaitę, nes liko už Mitchelton-Scott aštuonių žaidėjų komandos. Tačiau tai nebuvo netikėta, nes Yatesas jau yra važiavęs ir „Giro d'Italia“, kur nusitaikė į bendrą čempiono titulą ir finišavo aštuntas, ir „Tour de France“, kur važiavo palaikydamas brolį dvynį Adamą ir iškovojo dvi etapo pergales. jo paties.

Tiek Simonas, tiek brolis Adomas turėtų būti svarstomi dėl įtraukimo į britų dviračių sporto atranką į elito vyrų plento lenktynes pasaulio čempionate, kuris vyks sekmadienį, rugsėjo 29 d. Jorkšyre.

Tikėtina, kad trasa patiks veržlesniam motociklininkui, pavyzdžiui, Benui Sviftui, tačiau Yateso pora galėtų atlikti vertingą pagalbinį vaidmenį kartu su kitais, tokiais kaip Geraintas Thomas ir Luke'as Rowe'as.

Jei nebus nė vieno Yateso brolio, Estebanas Chavesas bus Mitchelton-Scott's GC lyderis 2019 m. „Vuelta a Espana“. Chavesas 2016 m. „Vueltoje“užėmė trečią vietą, o prieš metus iškovojo dvi etapo pergales.

Kolumbietį per pastaruosius keletą sezonų kankino daugybė nesėkmių, įskaitant traumas ir šeimos netektis, tačiau gegužės mėnesį laimėtas etapo „Giro“lenktynės buvo džiuginantis ženklas, kad jis gali grįžti į savo geriausius rezultatus.

Praėjusiais metais visus tris „Grand Tours“laimėjo britų motociklininkai, 2019-uosius Chavesas gali paskelbti Pietų amerikiečių metais, jei laimės lenktynes, po to, kai lenktynes laimėjo tautietis Eganas Bernalis ir ekvadorietis Richardas Carapazas „Giro“.