2018 m. turas po Britaniją: Poelsas laimėjo Whinlatter, o Alaphilippe pirmauja lenktynėse

Turinys:

Team Sky vyras pasirodė protingiausias lipant, nes Rogličas išnyksta iš ginčų

Wout Poels („Team Sky“) puikiai suplanavo savo puolimą Whinlatter Pass viršūnėje ir iškovojo pergalę šeštajame „Tour of Britain“etape. Paskutiniame kilometre jis pasirodė per stiprus Hugh Carthy (EF-Drapac) ir Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) spurtui iki etapo pergalės.

Tačiau Alaphilippe buvo paguoda, nes už antrąją vietą etape jis atsitrenkė į lenktynių lyderį prieš Primozą Rogličių (LottoNL-Jumbo), kuris sunkiai įveikė dienos paskutinį įkopimą.

Alaphilippe padarė savo pradinį žingsnį, likus 2 km iki lenktynių, o tik Rogličius ir Carthy sugebėjo reaguoti į tempo pasikeitimą. Galų gale, kai Rogličas pradėjo nykti, Alaphilippe vėl stūmė, kad jį sugautų ir suapvalintų kantrus Poelsas.

Roglicas galiausiai finišavo gerokai atsilikęs nuo pirmaujančio dueto ir prarado lenktynių lyderio poziciją likus vos dviem etapams.

Rytoj peletonas vyks į Mansfieldą priešpaskutiniame etape, kuris turėtų tikti lenktynėse likusiems sprinteriams.

Karalienės scena

Dominuojantis LottoNL-Jumbo pasirodymas vakarykščio trumpo komandinio laiko bandymo metu iki Whinlatter Pass viršūnės išvedė Primozą Rogličių į priekį. Įveikęs „Quick-Step Floors“16 sekundžių, slovėnas šešiomis sekundėmis įveikė Julianą Alaphilippe.

Šiandien lenktynėse bus deja-vu, nes šeštasis etapas peletonu pakilo iš atvirų Barrow-in-Furness pakrantės kelių atgal į Whinlatter Pass viršūnę, kuri bus šių metų karalienės scena. lenktynės.

Atsižvelgiant į viršūnę, tikėtina, kad galutinis lenktynių nugalėtojas paaiškės šiandien.

Pradėdama dieną pakrantėje, „Quick-Step“užuodė šoninį vėją ir nedelsdamas nukreipė Iljo Keisse į priekį, o tai sukėlė įnirtingą tempą. Beprotybėje stipriai prasiveržė Tony Martin (Katusha-Alpecin), Vasil Kiryenka (Team Sky), James Shaw (Lotto Soudal) ir Connor Swift (Madison-Genesis).

Tuo tarpu lenktynių lyderis Rogličas ir antrasis GC Alaphilippe patyrė nedidelę avariją. Abu atrodė gerai, tačiau dėl to pelotono tempas šiek tiek sumažėjo. Tai leido pirmaujančiam ketvertui įgyti dviejų minučių pranašumą pelotone ir 50 sekundžių persvarą mažesnėje persekiojimo grupėje, kurioje liko lenktyniauti 130 km.

Panikos stotys pelotone. Shaw buvo tik dvi minutes nuo GC ir kartu su Martinu ir Kiryenka kelia grėsmę bendroje persvaroje. „LottoNL“ir „Quick-Step“padidino tempą, kad sumažintų atotrūkį, bet stebėtinai nusprendė atsisėsti, diena į priekį dar buvo ilga.

Keturi priešakyje įsitvirtino kaip gerai sutepta mašina, dirbdama vos mažiau nei tris minutes. Swift šlavo KOM taškus, o Shaw judėjo virtualiame GC į priekį.

Likus 40 km, lenktynės sutrumpino pertrauką iki 90 sekundžių, nes „Quick-Step“ir „Lotto“tęsė nenumaldomą tempą. Jie abu nenorėjo leisti kitoms komandoms padėti, palikdami scenos reikalą savo rankose.

Tai buvo mažai naudos. Keturios galvos pasirodė atsparios ir išlaikė skirtumą iki 1 minutės 45. Tai privertė Fernando Gaviria ir Maxą Schachmanną ištuštinti bakus, o per paskutiniąsias 10 mylių lūžis buvo beveik liečiamas, puikiai pasiruošęs tinkamam mūšiui ant šlaitų. Whinlatter leidimas.

Prieš kopimo bazę „Direct-Energie“dėl man nežinomų priežasčių prisijungė prie pelotono partijos, nes vis daugiau komandų pradėjo kelti galvas priekyje. Martinas atidavė gerą kovą, nes nacionalinis čempionas Swift nusileido į priekį.

Team Sky vadovavo komandai iki Whinlatter Pass, o Jungelsas ir Alaphilippe'as užėmė lenktynes už sprando, aplenkdami Team Sky ir likusį pelotoną, įskaitant lenktynių lyderį Rogličių.

Alaphilippe buvo pirmasis, kuris pajudėjo, ataka pakankamai stipri, kad numuštų Rogliką. Tačiau Poelsas pasirodė protingesnis, todėl atakuoti buvo vėlu, o galiausiai užėmė scenos garbę.