Estebanas Chavesas ir Alejandro Valverde pradeda pergalingus sezonus

Ankstyvoji bendroji įskaita įkvepia abu motociklininkus, ilgai grįžę po traumų

Estebanas Chavesas („Mitchelton-Scott“) ir Alejandro Valverde („Movistar“) savo sezonus iškovojo pergales „Herald Sun Tour“ir „Volta a la Comunitat Valenciana“turnyruose, toliau grįždami po traumų.

Dominuojantis pasirodymas šeštadienio karalienės etape į Lake Mountain buvo lemiamas momentas, padėjęs Chavesui iškovoti bendrą pergalę. Atakuodamas prie kopimo pagrindo, kolumbietis sugebėjo atitolinti etapą laimėjusį lauką 42 sekundėmis.

Tai užbaigė dominuojančią savaitę Mitchelton-Scott, nes jie užėmė visas tris vietas ant paskutinio podiumo, o Cameron Meyer ir Damien Howson finišavo atitinkamai antra ir trečia.

Bendra pergalė, be jokios abejonės, bus palengvėjimas Chavesui, kuriam 2017 m. sunkiai sekėsi pasirodyti dėl asmeninės tragedijos ir nuolatinės traumos. 28-erių futbolininkas sieks bendros pergalės gegužės mėnesį vyksiančiame „Giro d'Italia“lenktynėse.

Kol Chavesas atėmė grobį pietų pusrutulyje, Valverde grįžo į savo pergalių kelią šiauriniame pusrutulyje.

Grįždamas po traumos, patirtos 2017 m. Tour de France 1 etape, veteranas ispanas dominavo Valensijos varžybose, įveikdamas du etapus kelyje į bendrą pergalę.

Prekių ženklas atakuojant 2 etapą į Albuixech, Valverde užėmė lenktynių lyderio poziciją, kol motociklininkas pasirodė esąs geriausias lenktynių alpinistas ir laimėjo viršūnės finišą į Cocentaina 4 etape.

Grįžęs į lenktynes „Movistar“motociklininkas atrodė gana patogiai, sugebėjęs pergudrauti ir aplenkti prastai pasirodžiusią „Team Sky“ir išrankiąją Astaną.

Visų lenktynių metu Valverde taip pat sugebėjo finišuoti tarp 50 geriausių kiekvieno etapo, tęsdamas savo seriją, kai finišavo tarp 50 geriausių kiekvienose lenktynėse, kurias pradėjo nuo 2016 m. „Giro d'Italia“2 etapo.

Lenktynes šiek tiek aptemdė lenktynių žiuri sprendimas anuliuoti 3 etapo komandinio laiko bandymo rezultatus dėl prastų oro sąlygų, nepaisant prastų orų prieš etapo startą.

Tiek Chavesas, tiek Valverde'as tikisi šią ankstyvo sezono formą perkelti į pavasarį prieš kovodami dėl pergalės atitinkamai Giro d'Italia ir Ardennes Classics lenktynėse.