Annemiek van Vleuten laimėjo 2 etapą ir bendrąją įskaitą „Le Tour de France“„La Course“

Annemiek van Vleuten pirmavimas iš 1 etapo niekada neatrodė grėsmingas

Annemiek van Vleuten (Orica-Scott) laimėjo 2 etapą, o kartu ir bendrąją vietą 2017 m. „Le Tour de France“„La Course“lenktynėse. Olandė buvo užmušta 0:43 prieš Lizzie Deignan (Boels-Dolmans) po to, kai pirmoji pergalė Col d'Izoard 1 etape.

Deignanas pasirinko taktinį pasirinkimą laukti Elisos Longo Borghini (Wiggle-High5) ir Megan Guarnier (Boelsas-Dolmans), o ne veržtis solo, ir jie trys bandė dirbti kartu, kad sugrąžintų van Vleuteną.

Trejetui susidarius ir pradėjus važiuoti, atsilikimas iki lyderio buvo 1:43 ir ten išliko beveik visą likusią trasos dalį.

Dienos pavienio kopimo viršūnėje van Vleutenas atrodė lėtėjantis, bet kai Longo Borghini ir Deignan įveikė įkalnę, skirtumas vis dar buvo 1:36, o lyderiui liko tik 5,9 km iki lenktynių.

Likusieji 19 startuolių buvo išskirstyti trasoje, kai kurie vienas, bet daugelis važiavo kartu, kad pamėgintų trumpą, bet sunkų etapą palengvinti.

Likus 2 km, van Vleuten pranašumas buvo beveik dvi minutės ir ji leido sau pradėti švęsti.

Deignan finišavo antra, o Longo Borghini nedaug atsiliko trečioje, ta pačia tvarka jie baigė 1 etapą ir ta pačia tvarka pradėjo 2 etapą.