Pasaulio čempionatas: Annemiek van Vleuten laimėjo individualų moterų važiavimą laiku

Turinys:

Van Vleuten įveikė tautietį van der Breggeną ir iškovojo pasaulinę pergalę laiko lenktynėse

Annemiek van Vleuten iškovojo savo pirmąją pergalę individualioje pasaulio lenktynių laiku čempionate, 21,1 km trasoje aplenkdama tautietę Anną van der Breggen 12 sekundžių.

Van Vlueten laimėjo per 28 minutes ir 50 sekundžių, patogiai įveikdamas van der Breggeną ir taip pat įveikdamas Katrin Garfoot į bronzos medalį.

Van der Breggen nustatė ankstyvą etaloną 29:02:51, kai ji didžiąją dienos dalį sėdėjo ant karštos kėdės.

Šį laiką įveikė van Vleutenas, kuris Bergene (Norvegija) nustatė stulbinantį laiką.

Nr.

Hannah Barnes buvo geriausiai tą dieną užėmusi Didžiosios Britanijos motociklininkė ir finišavo devinta, 1 min. 23 atgal nuo van Vleuten.

Paskutinis Van Vleuten laimėjimas buvo toks, kad 34-erių futbolininkas taip pat dalyvavo „Le Tour de France“organizuojamuose „Boels Rental Ladies Tour“ir „La Course“.