Žiūrėkite: Pasaulio čempionato „trūkstamas“paskutinis 4 km

Peteris Saganas pasirodė pabaigoje ir laimėjo, bet kas atsitiko pirmaujant?

Peter Sagan užfiksavo nepaprastą trečią pergalę iš eilės UCI pasaulio čempionato vyrų plento lenktynėse. Tačiau tiems iš mūsų, kurie žiūrėjome tiesiogiai, paskutinis dalykas, kurį matėme prieš sprintą dėl linijos, buvo Julianas Alaphilippe'as, išvykęs vienas.

Prancūzas finišavo 10-as, bet atrodė, kad jo puolimas paskutiniame Lašišų kalno įkopime gali prilipti.

Priimantis transliuotojas susidūrė su techniniu gedimu, dėl kurio tik statinės laidinės kameros galėjo transliuoti tiesiogines nuotraukas, o ant motociklo pritvirtintos kameros buvo nereikalingos.

Didžiąją dalį paskutinių 4 km žiūrovų matė tuščias finišo piltuvas, kol pakuotė plėšikavosi į akis.

Pirmą kartą rodydamas savo veidą per visas lenktynes, čempiono titulą ginantis Saganas pakilo nuo Aleksandro Kristoffo vairo ir laimėjo lenktynes, nes puikiai metė dviratį.

Kaip rodo aukščiau pateiktas vaizdo įrašas, lenktynininkai žinojo, kas laimėjo, nes Kristoffas pasveikino Saganą, tačiau turėjome palaukti kelias minutes, kol komisijos nariai pažiūrės į nuotrauką.

2018 m. pasaulio čempionatas vyks Insbruke, Austrijoje, o trasa skirta alpinistams. Nepaisant to, niekada neatmeskite Sagan.