Tomas Pidcockas Italijos lenktynėse debiutavo Elitinėje kategorijoje. Nuotraukos: UEC

Mathieu van der Poelis iš Nyderlandų Europos ciklokroso čempionate iškovojo trečią titulą iš eilės, aplenkdamas savo ilgametį varžovą Eli Iserbyt. Belgas priartėjo prie jo purvinoje Italijos trasoje, o Van der Poelis laimėjo tik trijų sekundžių persvara po paskutinio rato pasirodymo.

Anksčiau laimėjęs jaunesnių nei 23 metų ir jaunimo rinkimus, šiais metais britas Tomas Pidcockas debiutavo elito kategorijoje. Galiausiai užėmęs aštuntą vietą, po lenktynių Pidcockas ne taip entuziastingai įvertino savo rezultatą, pareikšdamas savo tikslą kuo greičiau sugrįžti ant prizininkų pakylos.

Geresnės naujienos britų gerbėjams buvo moterų U23 varžybose. Sidabro medalį iškovojo Anna Kay už Nyderlandų motociklininkės Ceylin Del Carmen Alvarado.

Vaizdas
Vaizdas

Elite moterų lenktynėse Yara Kastelijn ryškiai nugalėjo. Nepaisant to, kad jis pakilo iš U23 kategorijos, 22-ejų metų žaidėjas pirmavo nuo pat pradžių ir niekada nekėlė pavojaus, kad jį pasiduos.

Kadangi keli motociklininkai už Europos ribų gali kelti grėsmę būsimame pasaulio čempionate, kuris vyks kitų metų vasario pradžioje Diubendorfe, Šveicarijoje, todėl lenktynės iš anksto parodo, kas gali varžytis dėl vaivorykštės juostų.