Trys aukso medaliai Britanijai UCI trasos pasaulio taurėje Berlyne

Moterys spindi komandos persekiojimo, Omnium ir Madison varžybose

Didžioji Britanija užėmė antrąją vietą UCI treko pasaulio taurės turnyre Berlyne medalių lentelėje. Moterų „Team Pursuit“, „Omnium“ir „Madison“lenktynėse iškovoti aukso medaliai, taip pat sidabro medaliai vyrų „Madison“varžybose reiškė, kad trečiajame turnyro etape tai buvo sėkmingas savaitgalis.

Katie Archibald, Emily Kay, Lauros Kenny ir Emily Nelson ketvertukas penktadienį pradėjo sklandžiai, per pirmuosius raundus palengvėjo, kol aukso medalio rungtynėse susirėmė su Australija.

Tai buvo artimas dalykas, juos skiria šiek tiek daugiau nei dvi dešimtosios, tačiau Britanija laimėjo 4:16.153.

Didžiosios Britanijos vyrams, vadovaujamiems Edo Clancy, viskas klostėsi blogiau, nes Australija išmušė nokautą savo pirmojo rato rungtynėse.

Šeštadienį įvyko dar vienas nusivylimas, nes Jasonas Kenny buvo išmuštas anksti vyrų Keirino varžybose.

Tačiau tai netęstų, nes Markas Stewartas ir Ollie Woodas vėliau iškovojo sidabrą vyrų Madisono varžybose. Duetas iškovojo vienintelį vyrų medalį šiame susitikime, atsilikdamas nuo Danijos.

Tuo tarpu Archibald dominavo moterų „Omnium“varžybose, laimėjusios pirmąsias tris rungtis ir įveikusią avariją taškų lenktynėse, aukso medaliu 14 taškų aplenkdama sidabro medalininkę italę Letizia Paternoster.

Sekmadienį Didžioji Britanija iškovojo dar vieną auksą, nes Kenny ir Nelsonas iškovojo antrąjį aukso medalį šiame turnyre moterų Madisone.

Kenny vėlai pakeitė Archibaldą, kuris pasitraukė po avarijos Omnium. Duetas nubėgo labai arti, paskutiniame rate surinkdamas dvigubus taškus ir surinkęs 37 taškus, o sidabro medalius laimėjusius danus atsilieka devyniais taškais.