Giglia, Coxas ir Cundy iškovojo auksą para dviračių treko pasaulio čempionate

Turinys:

Megan Giglia, Kadeena Cox ir Jody Cundy iškovojo aukso medalius para dviračių treko pasaulio čempionato atidarymo dieną

Didžiosios Britanijos komanda pergalingai vakar pradėjo dviračių treko pasaulio čempionatą Italijoje, o Megan Giglia, Kadeena Cox ir Jody Cundy iškovojo aukso medalius.

Giglia, ryte po rekordinio važiavimo C3 asmeninio persekiojimo lenktynėse, finale kovojo su vokiete Denise Schindler, aplenkdama ją daugiau nei šešiomis sekundėmis (nors ir nesutampa su jos pačios rekordu), kad atkovotų ją. pirmasis vaivorykštinis džersis. „Manau, kad esu labai patenkintas“, – sakė 30-metis, sportuoti para dviračiu pradėjęs tik po insulto 2013 m.'Nemanau, kad jis dar visai paskendęs.

'Tai pirmas renginys ir dar turiu surengti keletą įvykių, todėl stengiuosi susitelkti į kiekvieną įvykį, kai jie įvyksta. Tada tikriausiai turėsiu daug laiko pagalvoti apie tai – ką padariau gerai ir ką man reikia dirbti, kad kitą kartą tapčiau dar greitesnė.'

Vaizdas
Vaizdas

Tuo tarpu Kadeena Cox, kuri vakar buvo perklasifikuota iš C2 į C4 kategoriją, o tai veiksmingai supriešino ją su mažiau neįgaliais motociklininkais, vis dėlto sumušė pasaulio rekordą 500 m bėgimo laiku – 37,456. Ši pergalė suteikia jai unikalią padėtį – tapo pasaulio čempione dviejose skirtingose sporto šakose po to, kai praėjusių metų lengvosios atletikos pasaulio čempionate laimėjo T37 100 m rungtį.

„Dienos pabaigoje viskas, ką galiu padaryti, tai nuvažiuoti du ratus ir tai aš padariau“, – sakė ji. „Tai atnešė man pergalę. Būtent to atėjau čia daryti, todėl tikrai negaliu skųstis.'

Jody Cundy, važiavęs vyrų kilometrų laiko važiavime, nusipirko paskutinį šios dienos aukso medalį 1:04:654. „Esu labai patenkintas praleistu laiku, kuris mums suteikia gerą formą prieš Rio. Turiu dar daug sunkaus darbo, bet labai laukiu kitos proceso dalies.'

Vaizdas
Vaizdas

Sarah Storey ir Crystal Lane iškovojo atitinkamai sidabro ir bronzos medalius moterų C5 500 m bėgimo bėgime, o Jonas Allanas Butterworthas pasižymėjo sidabro medaliu vyrų C5 kilometrų lenktynėse.

Megan Giglia šiandien ieškos savo antrojo vaivorykštinio marškinėlio, važiuodama C3 500 m bėgimo laiku.