Giro d'Italia 2017: Gaviria laimėjo antrąjį etapą

„Quick-Step Floors“žaidėjas Fernando Gaviria iškovojo antrąją pergalę 2017 m. „Giro d'Italia“ir iškovojo penktojo etapo sprinto pergalę

Fernando Gaviria („Quick-Step Floors“) laimėjo savo antrąjį 2017 m. „Giro d'Italia“etapą žaibišku sprintu Mesinos gatvėmis po idealiai laiku vėlyvo komandos pasitraukimo.

Jakubas Mareczko (Wilier-Triestina) užėmė antrąją vietą, o Samas Bennettas (Bora-Hansgrohe) užėmė trečią vietą.

Pedaroje prasidėjo 157 km ilgio etapas ir prireikė vos kelių šimtų metrų, kol susiformavo tik du lenktynininkai.

Maciejus Paterski (CCC) ir Jevgenijus Šalunovas (Gazprom) pabėgo, o su dideliu sprintu, bet neabejotinai, dauguma komandų mielai leido joms važiuoti keliu ir išsiveržti į priekį, nors ir niekada. viršijo 4 minutes.

Likus šiek tiek mažiau nei 20 km ir lenktynėms įvažiavus į finišo miestą Mesiną, juos abu prarijo būrys, kuriam vadovavo Andre Greipelio „Lotto-Soudal“komanda kartu su Calebo Ewano „Orica“Scottas ir vietinio berniuko Vincenzo Nibali, Bahreinas-Merida.

Maršrutas ėjo per finišo liniją, likus 7 km iki paskutinės finišo trasos, tačiau Luka Pibernikas iš Bahreino-Meridos to nesuvokė ir, puolęs per, jo manymu, paskutinį kilometrą, atsisėdo. iškėlęs rankas.

Buva, lenktyniaujanti kartu su dar 7 km, netrukus aplenkė nelaimingąjį motociklininką, o pirmaujantys traukiniai netrukus atsidūrė.

Lotto ir Orica daugiausia prisidėjo prie tempo finale, o būrys buvo išrikiuotas, rodantis greitį, tačiau būtent Quickstep Floors pranoko visus ir atvyko pavėluotai atvežti Gaviria, vadovaujamą Maxo. Richeze, į priekį, kai jam to reikėjo.

Airis Samas Bennettas pradėjo sprintą ir keletą akimirkų atrodė, kad jis gali užsikabinti, tačiau Gaviria sugebėjo aplenkti jį paskutiniais keliais metrais, o labai greitas Mareczko taip pat aplenkė Bennettą antroje vietoje.