Lance'as Armstrongas ir buvę komandos draugai finišavo trečioje vietoje sugrįžę į lenktynes

Lance'as Armstrongas ir trys buvę JAV pašto komandos draugai užėmė trečią vietą 24 valandų Senojo Pueblo MTB lenktynėse

Lance'as Armstrongas kartu su buvusiais JAV pašto komandos draugais George'u Hincapie, Christianu Vande Velde ir Dylanu Casey dalyvaus 24 valandų kalnų dviračių lenktynėse „Old Pueblo“Savaitgalį Tuksone, Arizonoje. Komanda, lenktyniaujanti WEDU pavadinimu, finišavo trečia.

Armstrongas, Hincapie, Vande Velde ir Casey buvo komandos draugai JAV pašto tarnybos komandoje 1999–2002 m. Armstrongui iki gyvos galvos uždrausta dalyvauti renginiuose, kuriuos numato US Cycling, tačiau Old Pueblo nepatenka į šią kategoriją, todėl jam buvo leista važiuoti – panašiai kaip ir kituose renginiuose, kuriuos jis važiavo per pastarąją istoriją, pavyzdžiui, Texas Chainring Massacre žvyro lenktynėse, kuriose jis finišavo antras.

Hincapie ir Vande Velde buvo nubausti šešiems mėnesiams po to, kai davė parodymus 2012 m. USADA tyrime, ir visi keturi motociklininkai dabar jau seniai išėję į pensiją.

Armstrongo komanda lenktyniavo keturių žmonių komandų kategorijoje, iš viso 1800 lenktynininkų. Per lenktynes, kurios buvo įveiktos 16,1 mylios trasoje, per vieną ratą įveikę 1 231 pėdą, antroje vietoje likusiam Stan's No Lube jie nusileido vos trimis sekundėmis. Laimėjusi komanda „Nine Inch Males“buvo šiek tiek priekyje ir įveikė 24 ratus.