La Flèche Wallonne Féminine: Van der Breggen pasiekė tris iš eilės

Anna van der Breggen važiuoja į vieną pergalę Mur de Huy kelyje

Vaizdas: Boels-Dolmans

Anna van der Breggen („Boels-Dolmans“) laimėjo „La Flèche Wallonne Féminine“po vėlyvos solo atakos. Jos komandos draugė britė Lizzie Deignan finišuoja antra, o Katarzyna Niewiadoma (WM3 Pro Cycling) užlipo ant prizininkų pakylos.

Po pergalės 2015 ir 2016 m. lenktynėse, Van der Breggen pergalė žymi trečią Fleche Wallonne titulą iš eilės olandei; žygdarbis, kurį anksčiau pasiekė tik Marianne Vos.

„Laimėti čia trečią kartą iš eilės yra tikrai neįtikėtina“, – po lenktynių sakė Van der Breggenas. „Su komanda turėjome planą ir jis veikė iki galo. Akivaizdu, kad šiais metais buvau favoritas, todėl turėjau pakeisti taktiką, kad nustebinčiau varžovus ir pulčiau anksčiau nei ankstesniais metais. Tačiau buvo dar sunkiau ir turėjau pasitraukti iš savo atsargų, kad laimėčiau. Esu geros formos ir turiu neįtikėtiną komandą, todėl manau, kad šį sekmadienį Lježas-Bastonė-Lježas turėsime gerų šansų.'

Po to, kai tos dienos ankstyvas atitrūkimas buvo užgriuvęs, kai pelotonas pirmą kartą įveikė liūdnai pagarsėjusį Mur de Huy kopimą, lenktynių finalą nušvietė daugybė dramatiškų atakų.

Marie Vilmann („Cervelo-Bigla“) ir Tetiana Riabchenko („Lensworld-Kuota“) buvo pirmosios kontratakos, o paskutiniame 20 km distancijoje duetas išsiveržė daugiau nei 40 sekundžių.

Tuo tarpu tempas paspartėjo, todėl tokie vardai kaip Pauline Ferrand-Prevot ir Megan Guarnier buvo išbraukti iš pelotono.

Prireikė Niewiadomos atakos Cote de Cherave pakrantėje, kad užmegztų ryšį su lyderiais, o po to, kai pasekė Deignanas ir Van der Breggenas, neilgai trukus naujai atvykusi trijulė išsiskirdavo varžytis. laimėjimas.

Vis dėlto, užuot laukusi stačių Mur de Huy šlaitų, Van der Breggen užpuolė savo bendražygius įkopimo metu ir finišavo viena 16 sekundžių prieš Deignaną, kuris pakilo nuo Niewiadomos..

Komandos „Sunweb“žaidėja Coryn Rivera užėmė 7 vietą ir išlaiko moterų pasaulio turo lyderės poziciją.