vaizdas

Išskyrus avariją Mont-Sainte-Anne, Rachel Atherton šį sezoną buvo nesustabdomas. Hafjell ji lengvai laimėjo. (Matas Delorme'as)

Penktasis pasaulio kalnų taurės turnyras žiūrovams leido spėlioti, kas bus čempionas, kol galutinis motociklininkas nusileis trasoje ir per finišo liniją. Po šio sezono liko tik dar viena lenktynė, motociklininkai žinojo, kad liko nedaug galimybių padidinti savo pozicijas kovoje dėl serijos titulo. Rachelė Atherton („GT Factory“) iškovojo savo ketvirtąją pergalę sezone, kad padidintų savo pranašumą bendroje moterų įskaitoje, o Steve'as Smithas („Devinci Global Racing“) užėmė antrąją pergalę vyrų kategorijoje ir sumažino atotrūkį tarp bendrojo lyderio Gee Athertono ( „GT Factory“) iki 17 taškų.

Po saulėto oro ir sausų, dulkėtų sąlygų per savaitę, vedančią į lenktynes, oras per naktį virto šaltu, šlapiu ir vėjuotu, o su pertraukomis lietus visą dieną. Slidi, purvina trasa reiškė, kad niekas nebuvo švariai važiavęs, ir tai sukėlė daugiau nei keletą avarijų.

2012 m. Pasaulio čempionė Morgane Charre (MS Mondraker) buvo pirmoji, kuriai moterys įveikė mažiau nei keturias su puse minutės, o jos laikas užtruko iki finalo ketverto starto. Manonas Carpenteris (Madisonas Saracenas) galutinai numušė 0, 8 sekundės nuo pagrindinio laiko, ir nei Myriam Nicole („Commencal / Riding Addiction“), nei keturių etapo nugalėtoja Emmeline Ragot (Lapierre Gravity Republic) negalėjo jos įveikti. Tačiau vis tiek liko vienas motociklininkas; Rachel Atherton, kuris, išskyrus ketvirtąjį turą Mont-Sainte-Anne, šį sezoną liko nepralenkiamas. Atherton dar kartą parodė, kodėl ji yra geriausia pasaulyje: per pirmąjį padalijimą ji turėjo 4 sekundžių pranašumą prieš Carpenterį ir finiše ji padidino daugiau nei 7, 5 sekundės.

„Aš buvau toks nervingas prieš lenktynes“, - prisipažino Athertonas. "Šį rytą buvome du kartus bėgioti po lietaus ir jis buvo mirtinas, toks eskiziškas. Jūs net neįsivaizduojate, kaip greitai pataikyti daiktus. Nežinau, ar kas nors matė, bet aš keletą akimirkų ten buvau aukštyn, keletą laukinės akimirkos, kai maniau, kad einu žemyn. Nežinojau, kaip greitai eisiu, todėl tiesiog suspėjau. "

Dabar „Atherton“ užėmė reikšmingą persvarą, pateko į paskutinį turą - 1 085 taškais užėmė antrąją vietą užėmusį „Ragot's 925“. Dailidė liko trečioji, tačiau uždarė spragą „Ragot“ ir dabar atsilieka tik 45 taškais.

Kanadietis Steve'as Smithas kiekvieną savaitę vis stiprėja. Jo laimėjimas Hafjelyje buvo jo antrasis šį sezoną. (Matas Delorme'as)

0 0 1 17 100 Rodale, Inc. 1 1 116 14, 0 Normalus 0 false false false EN-US JA X-NONE

Vyrų varžybos vyko dar blogesnėmis sąlygomis, esant stipriam lietui ir gūsingam vėjui. Andrew Neethlingas („Giant Factory“) buvo tik 15-as motociklininkas trasoje, tačiau jis nustatė žvaigždės laiką, kuris užlaikytų 56 motociklininkus, kol jo komandos draugas Danny Hartas galiausiai atitrūko nuo jo 1, 1 sekundės. Vėliau keturi motociklininkai, apgynę „Hafjell“ čempioną Steve'ą Smithą, atvažiavo 1, 6 sekundės greičiau.

Tačiau dar reikėjo nuvažiuoti keturis motociklininkus, įskaitant pasaulio čempioną Gregą Minnaarą („Santa Cruz Syndicate“), kuris galėjo valdyti tik penktą, ir galutinį motociklininką, Pasaulio taurės lyderį Gee Athertoną. Athertonas perėjo per pirmąjį medžioklės padalijimą ir tik pusę sekundės atgal, tačiau paskui nuslydo į medį, sulėtindamas jį taip, kad jis galėtų baigti tik 12-ą.

„Tai buvo triukšminga diena“, - komentavo Smithas. "Mes visą savaitę treniravomės saulėje, dulkėse, o šiandien buvo apgailėtinai. Visą dieną lijo, o toliau vis blogėjo. Atvažiavęs į tuos kampus, kurių aš praktiškai nesustabdžiau, tiesiog šūdau. kelnės, ten buvo tiek daug purvo ir provėžų. Aš šiek tiek slidinėjau aplink ir būtinai pastūmiau. Aš esu taip apstulbęs, kad tai gaučiau. "