Daugiau nei 1 000 lenktynininkų 25 valandas trukusiose „Red Bull Timelaps“lenktynėse drįsta siaubingu oru

Turinys:

Vitus Pro Cycling laimėjo bendrą prizą, nes stiprus lietus ir vėjas paskatino lenktynininkus įveikti savo tempą

Daugiau nei 1 000 lenktynininkų įveikė išbandomus orus ir 25 valandas lenktyniavo, kad užbaigtų ilgiausias pasaulyje dviračių lenktynes „Red Bull Timelaps“.

Didžiosios Britanijos žemyno komanda „Vitus Pro Cycling“užėmė bendrą apdovanojimą, o Bianchi Dama laimėjo moterų prizą, komandų ir pavienių motociklininkų mišrainė kovojo su stipriu lietumi ir vėju 6,7 km trasoje Vindzoro Didžiajame parke.

Clapham Chasers užsitikrino mišrų prizą, o George'as Kirkpatrickas ir Tamala McGee padarė įspūdį, kad laimėjo pirmuosius solo konkursus.

Bendrosios dalies nugalėtojai „Vitus Pro Cycling“, kurį sudaro profesionalūs lenktynininkai Chrisas McGlinchey, Mikey'as Mottramas, Frederikas Scheske ir Timony Torrie, įveikė 148 ratus ir 894 km distanciją, aštuoniais ratais daugiau nei artimiausi varžovai Paria RT. nepaisant didelio vėjo ir smarkaus lietaus, siaubančių lenktynes didelėmis dalimis.

Nepaisant „Team Ineos WorldTour“lenktynininko Pavelo Sivakovo, „Ineos 3“komanda tą dieną sugebėjo užimti tik šeštą vietą, nepaisant to, kad jų Rusijos profesionalas įveikė aštuonis mažesnio 4,5 km ilgio žiedo ratus per lenktynių valandą 2 val.

Moterų lenktynėse Bianchi Dima įveikė InternationElles ir Specialized UK atitinkamai antrą ir trečią vietą, įveikusi 126 ratus ir 768 km.

Kalbėdamas po lenktynių, Vitus's Mottram pakomentavo, kaip lenktynės pasirodė daug sudėtingesnės, nei jis iš pradžių tikėjosi.

'Buvau nustebintas, kokios sunkios buvo lenktynės. Pradėjome nuo 60–90 minučių trukmės sėkmių, bet nuo ankstyvo sekmadienio pradėjome dirbti 2 valandų pamainas vien todėl, kad visi norėjo paskutinį kartą bėgti ir sušilti“, – sakė Mottram.

„Red Bull Timelaps“tikrai yra sudėtingesnis nei tikitės, bet tikrai verta.'

Tačiau įspūdingiausi lenktynių rezultatai buvo Kirkpatricko ir McGee, kurie laimėjo vyrų ir moterų solo prizą.

McGee moterų lenktynėse įveikė visus 79 ratus, o Kirkpatrickas įveikė 101 ratą, nes priėmė rizikingą sprendimą nemiegoti viso renginio metu.

'Akivaizdu, kad velniškai ilgas laikas būti balne. Čia turėjau savo brolį ir pusbrolį ir tai tiesiog nebūtų buvę įmanoma be jų paramos. Jie visada mane pripildydavo maisto ir pripildydavo butelius.'