Vuelta a Espana 2019: Astana laimėjo 1 TTT etapą, todėl Miguelis Angelas Lopezas tampa raudonas

Turinys:

Pirmąjį 2019 m. „Vuelta a Espana“etapą užpildė drama, tačiau laukia ilgas kelias

Astana laimėjo 2019 m. „Vuelta a Espana“1 etapo komandinį laiko važiavimą ir Miguelį Angelą Lopezą apsivilko pirmuoju raudonu lyderio marškinėliu.

Šiandien prasidėjo 2019 m. ir 74-oji „Vuelta a Espana“lenktynės nuostabiame Ispanijos mieste Torrevieja Ispanijos Kosta Blankos pakrantėje.

Vakaro sąlygos buvo beveik tobulos, šiltos, sausos ir saulėtos su nedideliu vėjeliu. Pradiniame etape, kuris visada buvo greitas, o galingieji turėjo išlavinti raumenis, be didelio pakilimo. pakeisti ir įveikti tik 13,4 km.

Pirmoji komanda nusileido starto rampa (kuri gana įdomiai buvo pagaminta iš druskos), todėl etaloninį laiką nustatė Team Dimension Data, kuri trasą įveikė per 15min25sek.

Education First turėjo būti viena iš greitesnių komandų, o pirmoji komanda, įveikusi 15 minučių barjerą, įveikė 14 min. 58 sek.

Laikas truko ilgą laiką, o Tejay van Garderen vedė komandą virš linijos, amerikietis tapo virusiniu raudonu marškinėliais.

Team Ineos, važiavusi už GC viltis su jaunu britų motociklininku Tao Geogheganu Hartu ir garsiuoju itin buitišku Woutu Poelsu, per pirmąjį padalijimą atrodė gerai, tačiau antroje trasos pusėje paslydo.

Team Sunweb buvo kita, kuri pertraukė 15 minučių, bet ir tik ką, su 14 min.56 sek., aplenkdama Education First laiką tik 2 sekundėmis, kad pakiltų į pirmąją vietą. Tačiau lenktynės dabar buvo labai karštos, nes paskutinėse penkiose starto namuose esančiose komandose buvo didžiausi smogikai.

Groupama FDJ užfiksavo naują greičiausią laiką – 14 min. 55 sek., viena sekunde aplenkdamas „Sunweb“, o Astana pirmavo dar didesniu žingsniu su įspūdinga 14 min. 51 sek. trumpam nutrūko, nors galiausiai vėl prisijungė ir finišavo su savo komandos draugais.

TTT favoritės „Jumbo-Visma“patyrė pražūtingą etapą – 4 motociklininkai atsitrenkė į denį, išslydę staigiame posūkyje, matyt, dėl šiek tiek vandens trasoje.

Jie padarė viską, kad susigrąžintų ramybę, bet taip nebuvo ir jie prarado daug laiko, tikrai ne tai, ko prieš lenktynes būtų norėjęs favoritas Primozas Rogličius, pradėjęs 2 etapą., 40 sekundžių vėlavimas, kartu su komandos draugu Stevenu Kruijswijku.

Deceuninck-QuickStep buvo neabejotinai greičiausia komanda kelyje, tačiau juos sulaikė blogai pastatytas Jumbo-Visma komandos automobilis, sprendžiantis incidento pasekmes. Jie baigėsi vos 2 sekundėmis atsilikę nuo Astanos ir greičiausiai būtų laimėję TTT.

Nors atrodė, kad tokiame trumpame be ypatybių etape buvo daug dramos, realybė yra tokia, kad laiko tarpai neturėtų turėti didelės įtakos GC rezultatui, nes ateinančios trys savaitės sunkių lenktynių.

2 etapas bus sunkus, 199,6 km nuo Benidormo iki Kalpo, todėl tikrosios GC lenktynės turėtų pradėti formuotis beveik iš karto.