Tour de France 2019: Alaphilippe žudo visus 13 etape, kad suteiktų Prancūzijai vilties geltonais marškinėliais

Prancūzas suteikia namų žiūrovams vilties apsirengti geltonais marškinėliais, nes padidino pranašumą laiko tyrime

Julianas Alaphilippe'as sutriuškino visus savo varžovus 13-ojo etapo individualiame laiko važiavime Pau, kad padidintų savo pranašumą „Tour de France“geltonųjų marškinėlių varžybose ir netikėtai iškovojo pergalę.

Deceuninck-QuickStep vyrui pavyko išlaikyti geriausią laiką per kiekvieną trasos laiko tarpą, kol į finišą įriedėjo 14 sekundžių prieš Geraint Thomasą, kuris tą dieną finišavo antras.

Abu finišavo prieš Thomasą De Gendtą (Lotto-Soudal), kuris užėmė trečią vietą po to, kai didžiąją dienos dalį buvo pirmaujantis.

Kovodamas su greitu laiku, Eganas Bernalis buvo didelis pralaimėtojas dieną, nes nugalėtojui Alaphilippe pralaimėjo 1 minutę 36 sekundes ir taip pat prarado b alto geriausio jauno motociklininko marškinėlio kontrolę Enricui Masui (Deceuninck-QuickStep).

Kitur Rigoberto Uranas (išsilavinimas pirmiausia), Stevenas Kruijswijkas (Jumbo-Visma), Thibaut Pinot (Groupama-FDJ) ir Masas paskelbė stiprius važiavimus, kad sumažintų prarastą laiką.

Iš kitų garsių vardų: Nairo Quintana („Movistar“), Adamas Yatesas („Mitchelton-Scott“), Romainas Bardetas („AG2R-La Mondiale“), Danas Martinas (JAE „Team Emirates“) turėjo sunkių dienų ir prarado dar šiek tiek laiko. savo varžovams.

Karštas ant La Course, šiandienos individualus TT – vienintelis šių metų leidimas – raitelių įveikė tą pačią 27,2 km trasą kaip ir elitinės moterys aplink Pau pietvakarių Prancūzijoje.

Kaip matėme, kai Marianne Vos anksčiau dominavo lenktynėse, profilis nebuvo skirtas tik laiko lenktynininkams – laipiojimo įgūdžiai ypač reikalingi Côte de Gelos ir Côte d'Esquillot.

Nr.

Paskelbęs laiką 36:32, kuris yra pakankamai geras 21-ai vietai, jis pasakė: „Tai nėra labai maži pakilimai – aš nukraujavau laiką, kai pakilau vienu iš jų“. Pirmasis yra geras 10 minučių tvirto kopimo.

Kasper Asgreen (Deceuninck-Quickstep), tada nustatykite laiką, kurį reikia įveikti. Danijos laiko lenktynių čempionas įveikė 35:52.

Vienas pirmųjų šios dienos favoritų Stefanas Kungas („Groupama-FDJ“) sudužo viduryje važiavimo, bet persėdo ir kovojo, kad įveiktų liniją ketvirtoje įskaitoje tuo metu 36:50.

Preliminariai nustatęs badavimo laiką per pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį stoteles Thomas De Gendtas (Lotto-Soudal) įsiveržė į lyderių lentelės viršų, įveikdamas Asgreeną ir nustatęs laiką 35:36.

Wout Van Aert, kuris skrido aplink trasą, kiekviename kontrolės punkte nusileidęs tik De Gendtui, buvo priverstas mesti visas lenktynes po to, kai patyrė bjaurią avariją trasos gale. 10 etapo nugalėtojas buvo greitai nuvežtas į ligoninę.

Kai keli motociklininkai važiavo pilnu degalų kiekiu, dienos geriausios vietos nepasikeitė, kol GC varžovai išvyko, o Richie Porte („Trek-Sagefredo“) pirmasis užfiksavo stiprų laiką – 35:34, kad laikinai pasistengtų. sekundę, kol jo varžovai išriedėjo ir partrenkė jį.