Žiūrėkite: Mathieu van der Poelis demonstruoja puikų dviračio valdymą Zonhovene

Mathieu van der Poelis demonstruoja savo dviračio valdymo įgūdžius, neleidžiantį atsitrenkti į smėlį Zonhovene

Mathieu van der Poelis įrodė, kad kai viskas klostosi gerai, paprastai viskas klostosi puikiai, pademonstruodamas įspūdingą dviračio valdymą kelyje į pergalę Zonhoveno šio savaitgalio ciklokroso „Superprestige“susitikime.

Spręsdamas liūdnai pagarsėjusią Zonhoveno smėliadėžę, olandas beveik atsilaisvina link dugno, o jo galinis ratas praranda sukibimą iš apačios ir pakyla nuo žemės.

Tačiau dėl aukščiausios dviračio valdymo ir sėkmės van der Poelis sugebėjo susigrąžinti kontrolę ir užkirto kelią įspūdingai avarijai.

Tada 22-ejų metų vaikinas laimėjo lenktynes ir finišavo vienas prieš pasaulio čempioną Woutą Van Aertą antrąją ir Larsą Van Der Haarą trečią.

Ši paskutinė pergalė tęsia dominuojančią van der Poelio sezono pradžią. Iš paskutinių 10 Superprestige lenktynių devynias laimėjo Nyderlandų nacionalinis čempionas.

Van der Poelis taip pat iškovojo pergalę šeštadienį Kruibeke lenktynėse, kuriose profesionalus ciklokrose debiutavo britas Tomas Pidcockas.

Pidcockas padarė įspūdį, kad Polderscross Brico lenktynėse finišavo devintas, o kitą dieną jaunesnių nei 23 metų amžiaus lenktynėse Zonhovene užėmė ketvirtą vietą.

18 metų jaunuolis, neseniai dalyvavęs jaunių pasaulio čempionate, šiuo metu dalyvauja Telenet-Fidea Lions komandoje, kurios komandos vadovu yra Svenas Nysas.