Giro d'Italia 2017: Silvanas Dillieras laimėjo šeštąjį etapą iš atitrūkimo

Trek-Segafredo Jasperas Stuyvenas aplenkė 2-ą vietą, o Lukas Postlbergeris (Bora-Hansgrohe) – 3-ias

Silvanas Dillieris (BMC) laimėjo šeštąjį „Giro d'Italia“etapą per dieną trukusį atitrūkimą, aplenkdamas Jasperą Stuyveną („Trek-Segafredo“) prieš vejantį pelotoną paskutiniame įkopime į Terme Luigiane.

Iš pradinės penkių atskilusių lenktynininkų grupės, pradėjusios kopti kartu, sprinto varžytis liko tik trys, o Dillier, centimetrais prieš Stuyveną, laimėjo Lukas Postlbergeris („Bora-Hansgrohe“).), kuris užėmė paskutinę podiumo vietą.

Kitai atsiskyrusiam nariui Simone Andreeta (Bardiani) pavyko atsilikti už 4-os vietos, kol grupė buvo išvesta namo 39 sekundėmis atgal.

217 km etapas prasidėjo Kalabrijos Redžo, o po keleto pirmųjų atakų tai buvo penkių lenktynininkų judėjimas, kuris galiausiai nutraukė tamprumą: Andreeta, Dillier, pirmojo etapo nugalėtojas Postlbergeris ir Madsas Pedersenas bei Jasperas Stuyvenas iš Trek-Segafredo. atstovaujama.

Atotrūkis išaugo iki nemažos apimties, priartėjo prie 8 minučių, o liko 180 km, o lenktynėms pasiekus lemiamą, kalvotą paskutinį 30 km, grupė dar turėjo 4 minutes 25 sekundes. Tačiau įkopus į paskutinį įkopimą, atotrūkis gerokai sumažėjo, o ar pertrauka išliks, ar ne, kilo abejonių.

Madsas Pedersenas nusilpo po Postlbergerio atakos, o prieš tai Jasperas Stuyvenas stipriai puolė virš jo, tokiu judesiu, kuris nuleido Andreetą, o į sceną liko tik trys.

Krūva pasirodė paskutinėje tiesiojoje, kai prasidėjo sprintas į etapą, o Postlbergeriui iškart pasirodžius, tai buvo kova iki ribos tarp Dillier ir Stuyven, kurią Dillier nubraukė centimetrais.