Greg Van Avermaet važiuos Lježas-Bastonė-Lježas

Paryžiaus-Rubė nugalėtojas ir 2017 m. klasikos apreiškimas sako, kad nori „pažiūrėti, kiek toli galiu nuvažiuoti tokiose lenktynėse“

Paryžiaus-Roubaix nugalėtojas Gregas Van Avermaetas atskleidė, kad sekmadienį jis stos prie starto linijos Lježas-Bastonė-Lježas.

BMC Racing motociklininkas surengė įspūdingą pavasario kampaniją – laimėjo Omloop Het Nieuwsblad, E3 Prijs Harelbeke, Gent-Wevelgem ir Paris-Roubaix, taip pat užėmė 2 vietą Strade-Bianche ir Flandrijos ture.

Van Avermaetas taip pat buvo ant Amstel Gold Race starto linijos sekmadienį, 16 d., bet po to, kai nepavyko ištrūkti pergalės, o paskui lydėjo Michalą Kwiatkowski, kai šis pasiekė tiltą, jis finišavo palyginti žemai. 12 d.

Tačiau kalbėdamas pareiškime BMC komandos svetainėje, Van Avermaetas sakė: „Yra didelis skirtumas atsigavimo po Paryžiaus-Roubaix ir Amstel Gold Race lenktynių. Paryžius-Rubė buvo vienos sunkiausių mano gyvenime lenktynių, todėl buvo tikrai sunku po jų atsigauti. Bet dabar jaučiuosi gerai.'

'Buvo sunkus pavasaris, bet aš vis dar jaučiuosi gerai, o kaip seksis sekmadienį, pamatysime. Aš nevažiuosiu ten kaip didelis favoritas, labiau tiesiog bandau dar kartą ir pažiūrėti, kiek toli galiu nuvažiuoti tokiose lenktynėse.'

Tačiau po sezono, kurį jis turėjo iki šiol, ir būdamas „Amstel Gold“veiksmo dalimi, sekmadienį bus daug dėmesio į belgo nugarą.